אירידיולוגיה

תוכן עניינים

שיטה אלטרנטיבית שבאמצעותה ניתן לאבחן מצב בריאותי של האדם או לחילופין את הנטיות הגנטיות שלו באמצעות הסתכלות בקשתית של העין.

אירידיולוגיה כיצד זה התחיל

שיטת האירידיולוגיה כפי שאנחנו מכירים אותה היום התחילה לפני יותר ממאה שנים, על ידי רופא הונגרי החקר את הקשר בין מה שקורה בגופינו לבין מה שמשתקף בעין, את המחקר התחיל כאשר אחרי פציעה ברגלו גילה נקודה שחורה בקשתית עינו שהלכה וכוסתה בשכבה לבנה תוך כדי החלמתו.

בעקבות הגילוי הזה, התחיל לקבל אליו חולים עם מחלות קשות, לאחר ניתוחים שונים, והבחין גם כן שהופיעו כתמים שחורים באזורים שונים בקשתית העין. מה שנתן לו מקור השוואה לבין אזור הופעת הכתם בעין ולבין האיברים או הרקמות שנפגעו בגוף. כך גילה כי לכל חלק בגוף יש מיקום משלו על גבי הקשתית. וכך בעצם נוצרה מפת קשתית העין שעליה מתבססת תורת האירידיולוגיה.

אז למה אירידיולוגיה

אירידולוגיה מאפשרת לזהות את מקור הבעיה ולא רק טיפול בסימפטומים. בנוסף, באמצעות אירידיולוגיה אפשר למצוא את הנטייה התורשתית לחלות במחלות ולטפל בהן מראש בכדי למנוע את התקיימות המחלה או החולשה בגוף וכל זאת ללא בדיקות מזיקות או פולשניות.

אירידיולוגיה למי זה מתאים

באילו מקרים חשוב ורצוי לפנות למדע האירידיולוגיה ולמי היא מתאימה:

סימפטומים פיזיים– ישנם לא מעט אנשים שסובלים מתופעות זמן רב, לעיתים אפילו חודשים ושנים, שמקורן אינו ברור. תופעות אלו יכולות להיות כאבי ראש, אלרגיות, כאבי בטן ובעיות עיכול, מיגרנות, כאבי שרירים, עייפות כרונית וכדומה. תופעות אלו מקשות מאוד ופוגעות באיכות החיים. לכן אירידולוגיה יכולה לתת את המענה. לאחר אבחון נכון ניתן לטפל בשורש הבעיה ולהחזיר את איכות החיים.
סימפטומים רגשיים ונפשיים – אירידיולוגיה יכולה לתת תמונת מצב גם לכל הנוגע לרגש ולנפש. במידה ואתם מרגישים חרדות, דכאון או מועקות שונות באמצעות התבוננות בקשתית העין ניתן לאתר קשיים רגשיים ופסיכולוגיים, גם במידה של טראומות נפשיות שיש להן קשר מזיק על מערכת חיסונית או על איברים בגוף.
אורך חיים בריא – אם אתם מעוניינים לחזק את גופכם אירידיולוגיה יכולה להיות צעד נבון עוד לפני שמופיעים כאבים או תופעות מסוימות. מאחר ולא מדובר באבחון פולשני וניתן לקבל מידע עם נטיות גנטיות מולדות מאוד קל לגשת לאבחון מסוג זה ולקבל את כל המידע שאתם צריכים.

איך מתבצע אבחון זה

אבחון אירידיולוגי מתבצע תוך שימוש במכשור מתקדם בעל רזולוציה גבוהה לצילום קשתית ולובן העין באמצעות צילום זה אפשר לקבל את כל המידע המדויק ביותר לגבי בריאותכם. אבחון אירידולוגי ואבחון לובן העין מראים במדויק מה קורה לנו בגוף, מידע שהרבה פעמים אינו מופיע בבדיקות רפואיות.

חשוב מאוד להביא עמכם כל מידע רפואי, בדיקות דם אחרונות, רשימת תרופות ותוספי תזונה שאתם נוטלים. בכדי למנוע התנגשות טיפולית

איריס גייר מסבירה על אירידיולוגיה

מה בעצם רואים

בקשתית העין קיימים למעלה מ־80 סוגי סימנים כאשר כל אחד מצביע על נטייה פיזית. התשתית הגנטית מוגדרת על ידי צבע העיניים, מבנה מארג הסיבים וסימנים נוספים המייחדים כל סוג של תשתית גנטית. באמצעות התשתית הגנטית ניתן לראות מבנה אישיות בסיסי ופוטנציאל תורשתי למחלות.

אבחון לפי מפות קשתית

באמצעות שיטה זו ניתן לזהות סימנים בקשתית העין ולשייך אותם למערכות הגוף על פי המפה האירידיולוגית לאחר תקופה מסוימת ניתן לבחון הטבה או החמרה של המצב על פי השינויים בקשתית.

אבחון לפי קונסטיטוציות

על פי שיטה זו ניתן לזהות מחלות שעשויות לבוא בעתיד ובאמצעות כך ניתן להמליץ לו על שינויים בתזונה ואורך חיים שמתאימים למבנה הגנטי שלו. כמו כן מצביעה בעיקר על נטיות ומבנה גנטי

אירידיולוגיה ממוחשבת

ישנו מכשיר הנקרא אירידיוסקופ שניתן באמצעותו לצלם את הקשתית ולהבחין בסימנים זעירים שכמעט ולא ניתן להבחין בהם באמצעות פנס וזכוכית מגדלת. הצילום עוזר לראות טוב יותר את הסימנים בקשתית ומשמש כלי עזר למעקב

טיפול במחלות באמצעות אירידיולוגיה

מציאת פתרון לשורש הבעיה- גם אם מדובר בכאבי ראש או מיגרנות ניתן ומומלץ להיעזר באבחון אירידיולוגי, מאחר ובבדיקות קונבנציונליות המדדים יכולים לצאת תקינים לגמרי, אך בעזרת בדיקה זו ניתן לזהות בקשתית העין רעלנים המגיעים דרך מחזור הדם אל אזור המוח שעלולים להוביל לכאבי ראש, עייפות וכדומה. במקרה שכזה הטיפול יהיה ניקוי רעלים או תוספים.

בעזרת אירידיולוגיה ניתן לזהות חולשה באזורים ואיברים שונים בגוף, באמצעות מציאת האיבר המוחלש בגוף ניתן יהיה להתאים תכנית תזונתית על מנת לעזור להם להתחזק ולשקם אותם. כמו כן גם במקרים של פוטנציאל לכולסטרול או שומנים בדם ניתן יהיה לבצע תכנית מונעת אשר לא תביא את התופעה לידיי ביטוי בעתיד. גם במקרים של בעיות עור האבחון האירידולוגי נותן מידע על רעלים שנמצאים בגוף וגורמים לתופעות שונות ועל ידי כך לתת מענה לשורש הבעיה ולא רק לסימפטומים החיצוניים

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר