את הפתרון לבעיית הבריאות שלך רואים דרך העיניים – מחקר חדש

את הפתרון לבעיית הבריאות שלך רואים דרך העיניים – מחקר חדש

אם התייאשתם מלמצוא פתרון לבעיית הבריאות ממנה אתם סובלים, אם עדיין לא ברור לכם למה אתם סובלים וחולים – אז קראו ותפסיקו לסבול!

מערכת גוף האדםמדע האירידולוגיה, אבחון סימנים המופיעים בגלגל העין ולובן העין, מבוסס על מחקרים קליניים. בעזרת האבחון ניתן לסרוק את כל מערכות הגוף, להגיע לממצאים שלא ניתן לראות בבדיקות רפואיות מוכרות ולהבין איך לפתור בצורה ממוקדת ומדויקת את בעיות הבריאות מהן אתם סובלים..

איך זה עובד?

לפני שאסביר לכם בפירוט על האירידולוגיה אשתף אתכם איך האבחון בגלגל ולובן העין הציל את חייו של מוטי (מרדכי) זמיר שהגיע לקליניקה בינואר 2016 .

לפני כחודשיים התקשרה אלי רעייתו ואמרה: “אני מתקשרת כדי לומר תודה, הצלת את בעלי ממוות!”

בתמונות מופיע הממצא אותו אבחנתי בעין שמאל בצד הרקה (מעין נחש עבה בצבע סגול כהה). אזור זה מייצג במפת לובן העין את העורקים הכליליים והסימן מראה על חסימה חמורה בעורקים המובילים דם לשריר הלב. מצב זה מסכן חיים אך לא נמצאה לו כל עדות בבדיקות הרפואיות שנעשו.

להלך מכתבה של רעייתו של מוטי:

דרך הסתכלות באזורים שונים בעין ניתן לדעת מה באמת מתרחש בתוך גופינו ולמה אנו סובלים מכאבים לא מוסברים, סימפטומים ומחלות שונות: אלרגיות, כאבי ראש, מיגרנות, בעיות עיכול, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה, סכרת ועוד…

מפת אירידולוגיה לפי ד”ר ברנארד ג’נסן ארה”ב – מיפוי איברי ומערכות הגוף בקשתית (גלגל העין)

מפת לובן העין לפי ד”ר לאונארד מלמאואר ארה”ב

מדוע השליחות שלי בחיים היא לעזור לכם להפסיק לסבול מבעיות בריאות

שמי איריס גייר ובעבר גם אני סבלתי והייתי חולה ומיואשת, לא מצאתי כל מענה לבעיות הבריאות שלי ולא נמצא כל קצה חוט לפתרון בכל הבדיקות הרבות שנשלחתי לבצע במשך שנתיים…. עד שפגשתי את תחום האבחון בעין וכך הבנתי מה מקור בעיות הבריאות מהן סבלתי ובעזרת ריפוי טבעי ממוקד החלמתי. בעקבות זאת החלטתי להתמחות בתחום האבחון בגלגל העין (אירידולוגיה) ולובן העין (סקלרולוגיה), יצאתי למסע לימודים על מנת לרכוש את הידע המעמיק ביותר מגדולי החוקרים בתחומים אלו ברחבי העולם. עשיתי שינוי מקצועי ממנהלת מובילה ומבוקשת בפרויקטי תוכנה בחברות הייטק מובילות במשך 18 שנים. כיום אני מומחית בינלאומית לאירידולוגיה ונציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל. החזון שלי הוא שכל אדם ידע שיש תקווה, שניתן לפתור בעיות בריאות שהתעוררו, להחלים מהן ואף למנוע התפתחות של מחלות דרך אבחון מקור הבעיה בגלגל העין.

עשרות אלפי ישראלים סובלים וחולים:

 • כבר שנים שהם סובלים מבעיה רפואית או סובלים מכאבים שאין להם הסבר.
 •  הרפואה לא יודעת להסביר מה יש להם – או שזיהו מחלה כלשהי ואומרים ש”אין לזה פתרון” ורושמים תרופות להרגעת הסימפטומים בלבד.
 •  הם חיים בתוך גלגל :סובלים > לוקחים תרופה או משחה > זה נרגע > זה חוזר > לוקחים תרופה או משחה וחוזר חלילה… ללא פתרון.
 •  חלקם ניסו ללכת למטפלים אלטרנטיביים אך גם פה לא מצאו פתרון אמיתי לבעיה.

אם התרגלת לחיות כאדם חולה, והתייאשת, בשבילך התיישבתי לכתוב על מנת לתת לך תקוה!

אני נתקלת יום יום במקרים רבים בהם לא מצליחים לאבחן את מקור הבעיה ומבזבזים זמן יקר וכסף רב בהתמקדות באזור הכאב ולא במקור הבעיה.

איך לא עלו על מקור בעיית אנזימי כבד גבוהים מאוד מהנורמה של חווה זיידמן למרות בדיקות CT ו- MRI?

זהו מקרה קליני נוסף של אישה בגיל שהרגישה מאד לא טוב חולשה קשה בלתי מוסברת וכאב כרוני בכל הגוף בדיקות הדם שלה הראו על אנזימי כבד גבוהים מאוד עם ערכים מעל 500 כאשר הגבול העליון הוא 35. האבחון הראשוני בבית החולים היה שמדובר בדלקת כבד אוטו-אימונית אך תרופות שניתנו לה לא עזרו כלל. גם בדיקת CT לא העלתה שום ממצא בהמשך החליטו לבצע MRI גם ללא שום ממצא פתולוגי. בשלב זה היא הגיע אלי לאבחון. בלובן העין, באזור עורק הכבד הופיע סימן שנראה כמו מבוך. סימן זה מצביע על זיהום פטרייתי מערכתי (שאינו מסוג שמר או עובש וכן כולל פטריית לבירינסה-מבוך). התאמה של טיפול טבעי ממוקד למיגור הפטרייה הביא לאיזון אנזימי הכבד ולהחלמה מלאה של חווה שהסתובבה שנה+ בין בדיקות “השערות” ואין סוף תרופות ללא הבנה מה הבעיה.

גם בעיות יותר נפוצות ניתן לפתור באמצעות האבחון האירידולוגי. הנה דוגמא נוספת של מטופלת, איטה קופמן בת ???) שסבלה מעצירות, אלרגיות עונתיות ונפיחות בבטן.

צבע גלגל העין של איטה (חום דבש) מצביע על חולשה של מערכת עיכול עם נטיה לפתח אלרגיות. אזור מערכת העיכול (קיבה ומעיים, מיוצג בשטח המוקף בצהוב) ומראה כי מערכת העיכול של איטה היא המערכת החלשה ביותר בגופה כולל נטיה לפתח עצירות ובעיות עיכול שונות. לובן העין מראה על התפתחות של פטריית קנדידה במעיים והצטברות של רעלים במעי הגס.

חר הנחיות ללאתזונה מתאימה בשילוב עם תוכנית ניקוי רעלים, איטה החלימה לחלוטין מכל בעיות הבריאות שסחבה שנים רבות.

“התפקוד היומיומי השתפר ואני אנרגטית מתמיד!”

“הגעתי אל איריס על מנת להקל על בעיית העצירות שלי, אבל מאז לא רק בעיית העצירות נפתרה, אני חשה חיונית ואני אנרגטית הרבה יותר! השלתי מספר ק”ג מיותרים והנפיחות בבטן ירדה לחלוטין. התפקוד היומיומי השתפר בהרבה, והסביבה לא מפסיקה להחמיא לי. בנוסף, נעלמו כלא היו תופעות האלרגיה העונתיות. אל תהססו! השינוי נמצא אצל כל אחד ואחת מאיתנו… עם עזרה והכוונה של איריס המדהימה תזכו גם אתם להיוולד מחדש.איטה קופמן

 

לקליניקה שלי מגיעים חולים רבים לאחר מסע בדיקות ארוך ומייאש ולאחר שניסו טיפולים שונים ומגוון רחב של תרופות, ולא הצליחו להחלים. לתדהמתם הרבה למחלות שמוגדרות כרוניות וללא מרפא על ידי הרפואה יש מרפא! ואני עדה לכך כבר שנים רבות.

להלן רשימת מחלות לדוגמא:

 • סוכרת
 • פיברומיאלגיה
 • דלקות פרקים
 • מיגרנות
 • כאבי בטן
 • עצירות
 • דלקות מעיים (קרוהן וקוליטיס)
 • אלרגיות עונתיות
 • אסטמה
 • פטריות כגון קנדידה
 • כולסטרול ושומנים גבוהים
 • בעיות פריון
 • לחץ דם גבוה
 • פסוריאזיס
 • ועוד מחלות ובעיות בריאות רבות ואחרות

 

יש בעיות בריאות וסימפטומים שונים שהרפואה לא מוצאת להן הסבר 

ובכל זאת, יש דרך לאתר את מקור הבעיה ולרפא אותה אחת ולתמיד.

ניתן לראות בגלגל העין ולובן העין שלך מה שלא רואים בבדיקות רפואיות שונות, להבין את מקור בעיית הבריאות ולמצוא פתרון.