איך להיפטר מדלקת מפרקים ולחזור לחיים
המפתח להחלמה מדלקת מפרקים נמצא בזיהוי שורש הבעיה

הי, שמי איריס גייר, אם הגעתם לכאן כנראה שאתם או אנשים הקרובים אליכם סובלים מכאבים או דלקות במפרקים. נטילת תרופות מקלה על המצב, יתכן ואף מביאה לרגיעה זמנית והפוגה מהכאבים וחוסר הנוחות. אבל היא נמצאת שם מפריעה וכואבת מאי פעם. התלות בתרופות מגבילה שלא לדבר על תופעות לוואי שמגיעות איתן. והכאבים, הכאבים שלא מרפים נוסף על חוסר החיוניות והעייפות מההתמודדות עם המצב וההשלכות שלו שמשבשות את החיים.

לא נמאס כבר? או שאולי אתם חושבים שאין מה לעשות, שאין ברירה אחרת וככה צריך לחיות, בסבל? 
עד כמה שזה ישמע לכם מוזר או מפתיע, בהחלט יש מה לעשות כדי להיפטר מהסבל והכאבים ולהחזיר לעצמכם את איכות החיים שמגיעה לכם. ולמה אני בטוחה כל כך?  כי ב-20 השנים האחרונות אבחנתי וטיפלתי באלפי  מטופלים. איך? אני מומחית באבחון המקור של בעיות בריאות דרך גלגל העין. זו שיטה מדעית המאפשרת לזהות את הסיבה לבעיה – להבין מה בדיוק השתבש אצלכם בגוף, מה הסיבה למחלה שהתפרצה אצלכם ולמה דווקא התפרצה מחלה מסוימת ולא אחרת? בהתאם לסיבה אני בונה תוכנית טיפול הנותנת מענה יעיל ומדויק למצב הגופני הספציפי שלכם אשר סוללת את הדרך להיפטר סוף סוף מהכאבים ולחזור לחיים תקינים.

"הדרך להחלמה עוברת בגלגל העין" הגוף שלנו הוא גוף חכם אנחנו רק צריכים למצוא את השביל הנכון ללכת בו לכיוון ההחלמה. וזה מתחיל מאבחון שנותן לנו את המידע המדויק מה מקור הבעיה.

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

מבחן התוצאה

תדמיינו שאתם מתעוררים בבוקר אחרי לילה שלם שישנתם ברציפות. אתם קמים מהמיטה בקלילות – ללא כאב שמונע או מאט אתכם. אתם מתארגנים במהירות ליום שלכם ללא כאב או עזרה – מתכופפים, מתלבשים, יורדים, עולים, מתיישבים וקמים והכל בנינוחות ובלי כאבים. אתם מגיעים למקום העבודה ומרוכזים במטלות היום, הכאב לא עוצר אתכם או מפריע לכם, כי לא כואב לכם יותר. היום שלכם זורם בלי תרופות, בלי עייפות, בלי מכאובים. אתם לא רצים לרופאים, אתם לא עושים עוד ועוד בדיקות. איזו הרגשת הקלה ורווחה. זכיתם לקבל את החיים בחזרה. 

מאז שהקמתי את המרכז, לפני יותר מ-20 שנים, אבחנתי וטיפלתי במעל 15,000 מטופלים בגילאים שונים, במצבים שונים ועם מגוון רחב של מחלות, ביניהם גם דלקות וכאבים שונים במפרקים. ועדיין אני מתרגשת כל פעם מחדש כאשר מטופל שהגיע לפגישה בפעם הראשונה בלי יכולת להזיז את מפרקי הידיים או האצבעות חוזר לחיים חזק ואנרגטי אחרי שסיים את תוכנית הטיפול. במהלך השנים אספנו הרבה עדויות ממטופלים. כאן, תוכלו לראות אחד מהם – ניר ברקת  מספר על הדרך שהוא עשה.

נר ברקת, תושב הרצליה, מספר איך נפטר מדלקת מפרקים ממנה סבל

יעקב מנחם מספר איך זה לחזור לחיים ללא בעיות עיכול:

עדויות של מטופלים נוספים שהצליחו להיפטר מהכאבים וחזרו לחיות חיים מלאים ואיכותיים בקישור הזה >>

גם אתם יכולים –

הדרך להחלמה שלכם מתחילה במילוי הטופס הזה. השאירו לנו פרטים כדי שניצור קשר ונקבע פגישת אבחון בדרך להיפטר מהכאבים >>

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

דלקת מפרקים – משפחה של מחלות

דלקת מפרקים היא שם הניתן לקבוצת של מעל 200 מחלות אשר גורמות לכאב ופגיעה מבנית במפרק. הדלקת עלולה לפגוע במפרק אחד או במספר מפרקים בו זמנית ובנוסף לכאב במקום לגרום גם להפרעות בשיווי משקל, נוקשות במפרקים, הגבלה תנועתית, רעשים וחריקות בהנעת המפרק, חום ואודם של העור מעל המפרקים, דלקות ברצועות המחברות בין המפרקים וגושי עצם מכוסים בסחוס, עיוות של המפרקים וחולשה וניוון שרירים. 

דלקות מפרקים פוגעות ב-1% מהאוכלוסיה ושכיחה יותר בקרב נשים בגילאי 40 עד 60. אתם כנראה נופלים לתוך הסטטיסטיקה הזו. הרפואה המערבית לרוב מטפלת בבעיות כאלה עם תרופות המיועדות להקל על התסמינים אבל הן לא באמת מטפלות במקור לבעיה. 

איך מוצאים את מקור המחלה?

תתארו לכם שהיו מפתחים בדיקה כזאת שמאפשרת לאבחן בדיוק איזה חלק בגוף שלנו לא מתפקד טוב והיינו מקבלים חיווי מדויק במה צריך לטפל כדי לפתור ביעילות את הבעיות שחוסר התפקוד הזה, כלומר מחלות, גורם לגוף? אין ספק שזה כלי חזק ועוצמתי לטפל בבעיות בריאותיות ומכאובים מהם אנחנו סובלים. אז מסתבר שיש דבר כזה‼️ רופאים וחוקרים מובילים בעולם גילו שהמידע על מצב מערכות הגוף נמצא אצל כל אחד מאיתנו כסימנים בגלגל העין – בקשתית ובלובן העין, והדרך לקבל את המידע הזה היא על ידי פיענוח אותם סימנים. קוראים לזה אירידולוגיה – מדע האבחון בגלגל העין. זה התחום שבו אני מתמחה ומטפלת ב-20 השנים האחרונות. התמונות שכאן מראות את המיפוי הזה – איפה כל איבר מיוצג בקשתית ובלובן העין. 

ולמה  חשוב למצוא את שורש הבעיה, או את המקור למחלה? כי רק טיפול בסיבה שגורמת למחלה תוכל באמת להביא להחלמה. כל עוד הגורם למחלה נוכח בגוף, הגוף לא יוכל להחלים. לכן חשוב לזהות את הגורם הספציפי אצל כל אחד. דלקת מפרקים נגרמת מסיבות שונות, אבחון דרך גלגל העין מאפשר לזהות איזו סיבה או סיבות הובילו לדלקת מפרקים אצלכם ברמת דיוק מאוד גבוהה ולהתאים לסיבה הספציפית הזאת טיפול ממוקד והתוצאות בהתאם. 

מה קורה כשמטפלים בבעיה עצמה ולא רק בסימפטום שלה?"  צפו כאן >>

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

מה קורה בפגישת האבחון?

פגישת האבחון היא כרטיס הכניסה שלכם לתפקוד תקין. בפגישה אצלם את העיניים שלכם בזוויות שונות במצלמה ייעודית. מדובר בצילום רגיל שאינו מפיץ קרינה ואינו פולשני. את התמונות אעלה למחשב ובעזרת תוכנה ייחודית שפיתחתי אפענח את הסימנים השונים בקשתית ובלובן העין ואתן לכם הסבר בשפה בהירה ובגובה העיניים ממה אתם סובלים ולמה. בהתאם לממצאי האבחון אציג בפניכם מתווה לתוכנית טיפול המיועדת לטפל בסיבה שגרמה להתפרצות של דלקת מפרקים אצלכם ושבעזרתה הגוף יחזור לאיזון ויפסיק לייצר את הכאב שאתם חווים. התוכנית אורכת מספר חודשים ומותאמת לצורך ולמצב של כל מטופל. צוות המרכז מלווה אתכם לאורך כל הדרך וזמין עבורכם. 

בסיום פגישת האבחון: 

  • תבינו בפעם הראשונה ממה אתם באמת סובלים – מה הגורם האמיתי לכאבי הפרקים כך שתדעו באופן מדויק במה עליכם לטפל כדי להיפטר מהם אחת ולתמיד.
  • תעברו אבחון של כלל מערכות הגוף ללא צורך בבדיקות פולשניות, מרובות, או מסוכנות שיחשפו אתם לחומרים או קרינה מיותרים ומבלי להתרוצץ בין עשרות רופאים ומכונים. 
  • תקבלו הצעה לתוכנית טיפול מותאמת ומדויקת לבעיה שלכם, שתוביל אתכם להחלמה, גם אם כבר ניסיתם כל טיפול אחר. הטיפול הממוקד בשורש הבעיה יעשה את ההבדל. 

למי האבחון מתאים:

למי האבחון לא מתאים:

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

נעים להכיר, איריס גייר אירידולוגית מומחית בינלאומית

איריס גייר אודות

השילוב בין תחום המומחיות שלי והסיפור האישי שלי מאפשרים לי לטפל ולעזור לאנשים שסובלים מבעיות בריאותיות מגוונות עם דגש על מצבים של סבל מכאבים כרוניים ובעיות עיכול. אני מומחית בינלאומית לאבחון בגלגל העין, תזונה וניקוי רעלים. ב-20 השנה האחרונות אבחנתי וטיפלתי במעל ל-15,000 מטופלים בבעיות בריאות שונות במרכז אותו הקמתי. (קישור לסיפור שלי >>)

לעיסוק בתחום הגעתי אחרי קריירה מבטיחה בתחום ההייטק ופיתוח תוכנה. בגיל 34, בשיא ההצלחה שלי חוויתי קריסה בריאותית. אין ספור בדיקות וטיפולים מכל סוג לא עזרו לי ומצבי הבריאותי רק המשיך להתדרדר. הרצון למצוא מענה לסבל ולכאב הובילו אותי לגלות את האירידולוגיה – מדע אבחון בריאותי דרך גלגל העין. תוך תקופה קצרה יחסית מאז שקיבלתי את האבחון ויישמתי את תכנית הטיפול, מצבי השתפר פלאים והפכתי ממטופלת למטפלת. התמקצעתי אצל גדולי המומחים בתחום האירידולוגיה והפכתי לחברה בקבוצה של חמשת המטפלים המובילים בעולם.

כיום אני עומדת בראש המרכז המוביל בישראל בתחום האירידולוגיה והטיפולים הטבעיים. אני נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל, הקמתי ואני מנהלת את המכללה לאירידולוגיה ואת חברת  COSMICIRIS – התוכנה המובילה בעולם לתחום האירידולוגיה.

 

שאלות נפוצות

אבחון בגלגל העין או מדע האירידולוגיה מבוסס ומוכח במחקרים קליניים. האבחון האירידולוגי מאפשר לפתוח חלון למצב הבריאותי שלנו דרך מיפוי ופענוח המידע הנמצא בעין ומספק הסבר כולל להבנת מחלות ובעיות מהן אנחנו סובלים, כמו למשל דלקת מפרקים. זה תחום מדעי שהתגלה לפני 200 שנים וקיבל עם השנים תמיכה ותאוצה בעקבות מחקרים קליניים ופרסומים מדעיים. היום מובילים ומפתחים את התחום רופאים וחוקרים בינלאומיים מובילים כמו ד"ר דניאל לו ריטו MD  מאיטליה, ד"ר אלן ג'נסן ודר' לאונרד מלמאור מארה"ב דר' ג'ינו בליפנטה מקנדה, אצלם התמחיתי ואיתם אני ממשיכה לעבוד באופן רציף. המחקרים שפורסמו מראים שבקשתית – החלק הצבעוני של העין קיים מיפוי מדויק של כל מערכות ואיברי הגוף של האדם וניתן לזהות בעזרת הסימנים המופיעים שם את הנטיות הגנטיות שלנו לפתח מחלות. 

האבחון שאני מבצעת במרכז שלי מבוסס על פיענוח המידע הקיים גם בקשתית (אירידולוגיה) וגם בלובן העין (סקלרולוגיה) ולכן מאפשר לקבל תמונת מצב מאוד ברורה ומדויקת על המצב הבריאותי – איפה כבר קיימת בעיה, למה היא גורמת ואיפה רק מתחילה להיווצר בעיה. השילוב של שני הכלים האלה מאפשר לקבל מידע בעל ערך רב ולזהות התהוות של בעיות הרבה לפני שהן באות לידי ביטוי כמחלה בגוף.  זאת התמחות ייחודית שאינה נעשית על ידי מרבית האירידולוגים. למדתי והתמחיתי אצל המובילים בתחום הזה ומאז צברתי ניסיון קליני רב של מעל 15,000 מקרים שאבחנתי אצלי במרכז. בנוסף, הכשרתי מאות אירידולוגים בישראל וברחבי העולם ביחד עם דר' דניאל לו ריטו MD, מוביל חקר האירידולוגיה בעולם. עם הידע העשיר שצברתי פיתחתי תוכנה ייחודית שתומכת במחקרים של גדולי החוקרים באירידולוגיה ולובן העין בעולם: דר' לו ריטו, דר' אלן גנסן ודר' לאונארד מלמאור. 

כדי לאבחן את הבעיה אני עורכת בדיקה פשוטה שאינה פולשנית ואינה כואבת. אין צורך בהכנה מוקדמת וניתן לבצע אותה בכל זמן. אני מצלמת את העיניים בעזרת מצלמה מיוחדת הנותנת לי תמונה ממוקדת ומוגדלת שלהן. התמונות מאפשרות לי לראות את הסימנים הטמונים בעין בהגדלה וברזולוציה גבוהה. 

פגישת האבחון אורכת כשעה, במהלכה אני מפענחת את המידע המופיע בקשתית ובלובן העין שלכם אחרי שאני מצלמת אותן ומסבירה לכם את המקור לכאבים החזקים מהם אתם סובלים. אני מאמתת ומשלבת גם מידע רפואי נוסף מבדיקות הדם שלכם. לאחר שהמקור לבעיה נמצא, אני מציעה לכם תוכנית טיפול המתאימה לסיבה שהביאה להתפרצות המחלה אצלכם אשר מיועדת לטפל ולפתור את אותה המחלה. 

פענוח הממצאים המופיעים בגלגל ולובן העין שלכם נעשה במקום. בסיום פגישת האבחון תצאו עם מידע ברור למה אתם סובלים מדלקת מפרקים – מה המקור למצב הגופני שלכם, איזה מערכת או מערכות גוף אצלכם חלשות וצריכות טיפול ומה עליכם לעשות כדי להיפטר מהכאבים. 

לאחר הסריקה והמיפוי, כאשר יש לי אבחון מלא והבנה של המצב, אני בונה תכנית טיפולים מותאמת אישית. לאחר חודש תתקיים פגישת ביקורת ראשונה ולאחר 3 חודשי טיפול אצלם שוב את לובן העין, נשווה את הסימנים מהביקור הראשון לעומת הצילומים החדשים, על מנת לבחון ולהעריך את המצב ואת ההמשך – האם אפשר לעבור לשלב התחזוקה או נדרש המשך לטיפול. 

לא. בתחילת הפגישה תמלאו שאלון על מצבכם הבריאותי. כדאי ורצוי להביא אתכם בדיקות דם עדכניות ובדיקות רפואיות רלוונטיות במידה וביצעתם כאלה. 

מרכז איריס גייר ממוקם במושב זכריה שליד בית שמש. ב-Waze: התאנה 139 מושב זכריה או "איריס גייר". 

בתחבורה ציבורית ניתן להגיע עם רכבת או אוטובוס עד לבית שמש ומשם במונית (נסיעה שאורכת כ- 10 דקות).

יתכן ומטופלים שונים יסבלו מסימפטומים דומים, כאב מפושט בכל הגוף למשל, אבל אצל כל אחד מהם הסיבה שונה. במקרה של דלקת מפרקים, הכאבים יכולים לנבוע מהצטברות של רעלים באזור המוח המוארך, שאחראי בין השאר גם להעברת פקודות לשרירים, או מבעיות בכבד או מבעיות בבלוטת התריס או מרמת חומציות גבוהה. כאשר מזהים את הסיבה שגורמת לכאב, אפשר לטפל בו בצורה ממוקדת ולחסל אותו, אחרת מטפלים שנים בסימפטומים ולא מגיעים לתוצאות. הכאבים הם לא הבעיה האמיתית, הכאבים הם התוצאה של הבעיה – אותה צריך לזהות ובה צריך לטפל כדי להיפטר מהכאבים.

 תראו כאן >>

טיפולים, טובים ומתקדמים ככל שיהיו, אם הם לא מטפלים בסיבה לכאבים אצלכם, הם לא יעזרו. נקודה. לכן מאוד חשוב דבר ראשון לאבחן את הסיבה, את המקור לכאב ולהתאים את הטיפול לסיבה הספציפית הזו.

במשך השנים בהם אני מטפלת בחולים פגשתי אין ספור אנשים שגם אחרי 10 או 15 שנים של סבל וכאבים הצליחו להחלים ממיגרנה, פיברומיאלגיה, דלקות מפרקים, בעיות במערכת העיכול ובעיות אחרות תוך מספר חודשים. נשמע דמיוני? המציאות מראה שכאשר מאבחנים נכון את המקור לבעיה ומתאימים לה טיפול נכון מתקבלות תוצאות אפקטיביות. חשוב לי להדגיש שלא מדובר ב"גלולת פלא" אלא ביישום קפדני של תוכנית הטיפול. המפתח לריפוי נמצא בידיים שלכם – תוצאות הטיפול תלויות בהתמדה שלכם ליישם את ההמלצות שהותאמו לכם על פי האבחון שלי.

יש לכם עוד שאלות? אתם מתלבטים ורוצים לקבל עוד מידע?

אנחנו כאן – זמינים בטלפון 03-5454191  או בוואטס-אפ 054-6333595   כדי לדבר איתכם. תיצרו איתנו קשר או תשאירו את הפרטים שלכם בטופס הזה ונחזור אליכם בהקדם

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>