דלקת מפרקים מה יפרק לכם את הכאב מהמפרקים?

אם אתם סובלים מכאבים חזקים במפרקים שונים בגוף, חשוב שתדעו כי ניתן לזהות את מקור הכאב בגלגל העין ולפתור את הבעיה.

כיצד דלקת מפרקים פוגעת בתפקוד היומיומי?
דלקת מפרקים שיגרונית פוגעת ב 1-3% מהאוכלוסיה בעולם המודרני והמתועש. זהו מצב דלקתי כרוני שיכול להשפיע על הגוף כולו. המפרקים המושפעים כוללים בדרך כלל את כפות הידיים, כפות הרגליים, מפרקי שורש כף היד, הקרסוליים והברכיים. התפתות המחלה הדרגתית ומאופיינת בחום נמוך, חולשה, נוקשות מפרקים וכאבים במפרקים. בשלבים מאוחרים יותר מופיעות התנפחויות שיגרוניות סביב האזורים הפגועים, בהם מורגש חום עקב זרימת דם מוגברת באזור. במצב כרוני יכולים אף להיווצר עיוותים.
דלקת מפרקים שיגרונית מסווגת כמחלה אוטואימונית שבה מערכת החיסון תוקפת את הגוף עצמו. הסיבות שיכולות לגרום לתגובה זו כוללות סגנון חיים מודרני, חוסרים תזונתיים, אלרגיות למזון וזיהומי מיקרואורגניזמים שונים. מחקרים מצביעים על כך שרוב הסובלים מתפקוד מעי לקוי ופגום, מעיים דולפים ושינויים בפלורת המעיים סובלים גם מדלקת מפרקים שיגרונית.

הסוף לכאב: איריס גייר על אבחון וטיפול ייחודי בדלקת מפרקים

אבחון בגלגל העין מסייע לזהות את מקור דלקת המפרקים ולהחלים ממנה
בעזרת אבחון באירידיולוגיה המבוסס על פענוח סימנים המופיעים בגלגל העין ובלובן העין ניתן לגלות את מקור הבעיה. אצל מטופלת שסבלה שנים רבות מדלקת מפרקים כרונית וקשה בכפות הידיים עד חוסר יכולת לפתוח אותן כלל, האבחון הראה שמקור הבעיה הוא חומציות גבוהה והצטברות רעלים במערכת העיכול והכבד. לאחר חודשיים של טיפול היא הצליחה לפתוח את כפות ידיה עם שיפור של 40% ולאחר חצי שנה נוספת החלימה מהדלקת וחזרה לתפקד עם ידיה.
אצל מטופלת אחרת שסבלה מדלקת מפרקים במשך שנה, האבחון בעין חשף שמקור הבעיה הוא תת פעילות של בלוטת התריס. הטיפול הטבעי שניתן עזר לאזן את תפקוד הבלוטה והכאבים חלפו.
ניתן לראות ששתי המטופלות התלוננו על תסמינים זהים של כאבי מפרקים חזקים עד חוסר תפקוד, אך לפי האבחון נמצא שמקור הבעיה שונה ולכן הטיפול שהותאם להן היה אישי ומבוסס על מבנה הגוף שלהן כפי שמשתקף בגלגל העין. חשוב להבין! צריך לזהות את המקור לכאב על מנת להירפא! תסתכלו לבעייה בעיניים!