הפתרון לעצירות

אם אתם סובלים מעצירות וניסיתם כל פתרון אפשרי, חשוב להבין את ההבדל בין ניסיון להקל על העצירות לבין זיהוי מדויק בגלגל העין לגורם העצירות, שמוביל לפתרון הבעיה.

עצירות היא מצב שבו פסולת שהצטברה במעי הגס לא מתפנית מהגוף בזמן. אדם בוגר צריך לפנות את מעיו בין פעם אחת לפעמיים כל יום. אגירת הפסולת בגוף גורמת לתסמינים רבים שמובילים לירידה באיכות החיים: כאבי בטן, נפיחות, גזים, טחורים ופיסורות ותחושת עייפות וכבדות. לעצירות כרונית יש השלכות בריאותיות רבות, הצטברות הרעלים במעי הגס, גורמת לספיגתם במחזור הדם ומכאן הם עוברים לאיברי הגוף השונים. דרגת רעילות גבוהה באיברי הגוף עלולה לגרום להתפתחות מחלות דלקתיות שונות כגון דלקת מפרקים, כאבי ראש ומיגרנות, אלרגיות ואף לגידולים ממאירים במעיים. סרטן המעי הגס הינו גורם המוות השני לאחר מחלות לב.

 

איריס גייר על פתרון לבעיית העצירות בוואלה פמילי גייד

סובלים מעצירות וכבר ניסיתם כל פתרון אפשרי? אבחון בגלגל העין יעזור לזהות את מקור הבעיה ולפתור אותה
בעזרת אבחון באירידיולוגיה המבוסס על פענוח סימנים המופיעים בגלגל העין ובלובן העין ניתן לגלות את מקור הבעיה. לדוגמא אצל מטופלת שסבלה 7 שנים מעצירות כרונית עם פינוי מעיים אחת לשבוע בלבד, האבחון בעין הראה שמערכת העיכול שלה חלשה גנטית ושיש לה נטיה לפתח בעיות מעיים ועצירות מהתפתחות של פטריית קנדידה. אצל מטופלת אחרת שסבלה במשך 15 שנים מעצירות כרונית קשה התפתח מצב של מעי עצל ומחלת ניוון תאי רירית המעיים עקב שימוש במשלשלים רבים לאורך שנים רבות. האבחון בעין חשף ששורש הבעיה הוא בנטיה לפתח בעיות עיכול ועצירות ממקור של חוסר בחיידקים חיוביים בפלורת המעיים.
מקור העצירות משתנה מאדם לאדם ובעזרת האבחון ניתן להצביע במדויק על מקור הבעיה.
מטופלים רבים סיפרו לי שניסו כל פתרון אפשרי, החל מתזונה עשירה בסיבים ועד לחומרים משלשלים, אך כלום לא עזר. חשוב לדעת כי חומרים משלשלים הם פתרון זמני שגורם להתמכרות לתרופות אלו ועם הזמן יש צורך לקחתם במינון גבוה יותר עד שהן אינן עוזרות כלל, גורמות למעי עצל ובעיית העצירות רק הולכת ומחמירה. גם השימוש בצמחים טבעיים כמו עלי סנה ואלוורה ממכר ולא יעיל ועם הזמן מתפתחת מחלת MELANOSIS COLI שיוצרת נזק ומוות לתאי ריריות המעי. כפי שראיתם בדוגמאות המטופלים שהצגתי, כדי לפתור את בעיית העצירות קודם כל צריך לזהות את מקור הבעיה.
מאות מטופלים שהחלימו מבעיית העצירות מעידים על איכות חיים, הרגשת חיוניות ואנרגיה, משקל תקין והחלמה מבעיות בריאות נוספות מהן סבלו שנים רבות.
אם אתם רוצים לטפל בבעיית עצירות אז תסתכלו לבעייה בעיניים.