חולה בפיברומיאלגיה ?

חשוב שתקראי על שיטת האבחון והריפוי שעזרה לאלפי אנשים להחלים מפיברומיאלגיה והוכחה מחקרית

שנים של כאבים, בדיקות וטרטורים, וסוף-סוף יש לי אבחנה: פיברומיאלגיה. אם רק הייתי יודעת איזה עתיד צפוי לי ברפואה הקונבנציונלית? שנים של סבל, קשיים בתפקוד היום-יומי, חיים מלאי מגבלות, משככי כאבים ונוגדי דיכאון… אלה החיים והשנים שאני כל כך רוצה לשכוח.

זו הסיבה שכל כך חשוב לי שתדעי שיש פתרון לפיברומיאלגיה ותכירי את האבחון בגלגל העין, אבחון מדעי שהוכח מחקרית.

אם את חושבת ששום דבר לא יכול לעזור לך, את מוזמנת לצפות בסרטון הסיפור האישי שלי, איך החלמתי מפיברומיאלגיה!

אבחון אירידיולוגי רב-מימדי מאפשר לזהות את שורש הבעיה על פי סימנים בקשתית ובלובן העין. מיפוי גלגל העין נותן תמונה מלאה של תהליכים שונים בגוף ומאפשר לאתר במדויק את שורש הבעיה ולטפל בו, ובכך לפתור את בעיה הפיברומיאלגיה, שאין לה שום פתרון ברפואה הקונבנציונלית!

כמוני, אלפי חולות פיברומיאלגיה מיואשות הגיעו לקליניקה של איריס גייר, עברו תהליך אבחון אירידיולוגי וטיפול טבעי מותאם אישית,  וחזרו לחיים בריאים ופעילים, ללא סבל וכאבים!

פשוט, קיבלנו את חיינו בחזרה!

היעילות של האבחון האירידיולוגי הוכח במחקרים קליניים ברחבי העולם.

בקליניקה של איריס גייר קיים גם מסלול ריפוי ייחודי לטיפול בפיברומיאלגיה, החל מהאבחון האירידיולוגי ודרך טיפולים טבעיים על פי השיטה של ד”ר ברנרד ג’נסן האמריקאי, אצלו איריס, המומחית הבינלאומית לאירידיולוגיה, למדה והשתלמה. לראשונה בישראל חולות פיברומיאלגיה קיבלו הזדמנות להגיע לריפוי מלא בזכות אבחון שורש הבעיה והטיפול הממוקד בה ולא רק בסימפטומים של המחלה.

אלפי חולות כבר ניצלו את ההזדמנות, הגיעו לאבחון, עברו תהליך ריפוי טבעי ושכחו מימים נוראים של סבל וכאבים. אפשר להחלים ולשכוח מפיברומיאלגיה! מגיע לך להיות בריאה, אבחון אירידיולוגי זוהי דרך מוכחת להחלים מפיברומיאלגיה ואלפי נשים בארץ כבר עשו זאת בהצלחה, ואני אחת מהן!