מיגרנות? כך תוכלו לטפל ולהיפטר מהן

מיגרנות משבשות לרבים מאיתנו את שגרת החיים עם כאבי ראש עזים, רגישות לאור, בחילות והקאות. לרפואה הקונבנציונלית אין עדיין פתרון אמיתי למחלה הזו, אך באמצעות אבחון אירידולוגי דרך גלגל העין ניתן לקבל מידע מדויק על מצב הגוף ולהתאים טיפול אישי ואפקטיבי המאפשר להיפטר מהן ולחזור לחיים

במשך 35 שנה, סבל יואל תמרי ממיגרנות חוזרות ונשנות. כל מי שסובל מהבעיה יוכל להזדהות עם התיאור שלו: כאבי ראש חזקים מלווים בבחילות, כאבי צוואר וכתפיים, נטילת משככי כאבים וקושי לתפקד בבית ובעבודה גם במשימות פשוטות יחסית. השגרה הקשה הזו השתנתה אחרי שעבר אצלנו במרכז אבחון וטיפול.

גוף האדם הוא מכונה מורכבת הפועלת בסנכרון ותיאום מדויקים להפליא. כאשר מערכת אחת יוצאת מאיזון היא משפיעה על מערכות אחרות דבר שיכול להתבטא בכאב במקום אחר בכלל בגוף. דרך סימנים המופיעים בגלל העין אפשר לדעת איזו מערכת או מערכות יצאו מאיזון וגורמות להופעה של כאבי הראש החזקים.  כשמטפלים ומסלקים את הגורם לחוסר האיזון הגוף יכול לחזור לתפקוד תקין ולהחלים.

כך קרה גם אצל יואל – האבחון שעשינו לו בגלגל העין העלה את הסיבות שגרמו לו לפתח מיגרנות שקשורות בכלל לרעלים וחוסר איזון במערכת העיכול. תכנית הטיפול שנבנתה עבורו הותאמה לטפל בגורמים האלה בדיוק ונועדה להחזיר את מערכת העיכול ושאר מערכות הגוף לאיזון. אחרי 3 חודשים של התמדה בתכנית הטיפול הוא מדווח שהתקפי המיגרנה עברו לחלוטין, לעתים רחוקות מופיע  כאב ראש חלש שחולף לאחר זמן קצר וללא תרופות ושהוא מצליח לתפקד בעבודה ובבית אפילו תחת עומס ולחץ בצורה מעולה והוא מרגיש אנרגטי מתמיד.

איך יוצאים מהסטטיסטיקה הנוראית של המיגרנה

מיגרנה היא אחת הבעיות הבריאותיות השכיחות ביותר, כאשר כ-15% מהנשים וכ-6% מהגברים סובלים ממנה. התסמינים כוללים לא רק כאבי ראש, אלא גם רגישות לאור, חולשה, לפעמים בחילות והקאות ועוד. הכאבים מחמירים במצבים של לחץ נפשי ועייפות, ומושפעים גם מהמחזור החודשי, משינויים ממזג האוויר ומשגרת התזונה. הרפואה המודרנית עדיין לא יודעת לזהות את המקור למיגרנות, ומה שיותר קריטי – אין לה גם דרך לטפל בהן מלבד לתת משככי כאבים שרק מקהים את הכאב לפרק זמן קצר, גורמים לתופעת לווי ולא באמת מטפלים במקור הבעיה.

למרכז שלנו הממוקם במושב זכריה הפסטורלי (בסמוך לבית שמש) מגיעים אנשים מכל הארץ אשר עברו כבר ממטפל למטפל, ניסו הכל ושום דבר לא עזר להם. למה? כי רק אצלנו הם מקבלים תשובה ברורה ומדויקת מה הסיבה האמיתית שגורמת להם לפתח מיגרנות. איך? באמצעות אבחון בגלגל העין המבוסס על מיפוי הקשתית (החלק הצבעוני של העין) ולובן העין (החלק הלבן מסביב לקשתית) אני מאתרת מה הגורם האמיתי למיגרנה – הסיבה שגורמת לגוף להגיב בכאבי ראש כאלה חזקים. כך  זה נראה:

 

כשאני מבינה מה הסיבה, אני יכולה להכין למטופל תוכנית אישית שפותרת את הבעיה מהשורש ולא מטפלת רק בסימפטום. המטרה היא להפחית את תדירות ההתקפים והעוצמה שלהם, כשברוב המקרים אנחנו מצליחים גם למנוע את חזרתם ובעצם להיפטר מהם בכלל.

  מידע מדויק על מערכות הגוף

אירידיולוגיה, מדע אבחון הקשתית (גלגל העין) – הרקמה המורכבת ביותר בגוף האדם וסקלרולוגיה – מדע אבחון לובן העין, מאפשרות ביחד לקבל מידע מדויק על הגוף והמצב שלו כמו חוזק מבני, חולשות תורשתיות ומצב הרקמות והאיברים עכשיו. זה מידע שקשה עד בלתי אפשרי להשיג בשיטות אחרות, והוא חיוני כדי לפתור מגוון בעיות בריאות ובהן מיגרנה, אבל גם בעיות עור ומעיים, פיברומיאלגיה, כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם, ראומטיזם או סוכרת. 

בפגישת האבחון אני מצלמת את העין של המטופל בהגדלה  בעזרת מצלמה ייעודית. לאחר מכן אני מעלה את התמונות על מסך המחשב ובאמצעות התוכנה המתקדמת בעולם לאירידיולוגיה שפיתחתי ביחד עם מומחים בינלאומיים בתחום, אני מפענחת את המידע הנמצא בגלגל העין. מדובר בתהליך שאינו חודרני, לא כרוך בכאבים ומתאים לכל גיל. במהלך הפגישה מקבל המטופל הסבר מפורט, פשוט ובגובה העיניים ממה הוא סובל ואיך אפשר לטפל ולהחזיר את הגוף לתפקוד תקין ולאיכות חיים ללא המיגרנות. בתום האבחון מקבל כל מטופל דו"ח מפורט עם הממצאים והמלצה לתוכנית טיפולים אישית. 

להפסיק להתרוצץ בין רופאים

לאבחון דרך גלגל העין הגעתי לאחר שחליתי בעצמי. אינספור בדיקות ומומחים לא הצליחו לאתר את הבעיה, וגם לא את הטיפול המתאים. שכבר כמעט התייאשתי, הגעתי לאבחון אצל מומחים לאירידיולוגיה בארה"ב. הם היו הראשונים שהצליחו לאתר ולהציע פתרון אמיתי לבעיה שלי. החוויה המטלטלת הזו וההחלמה גרמו לי לשנות את מסלול החיים שלי ולעבור לטפל באנשים כדי שלא יסבלו כמוני. למדתי אצל גדולי המומחים בעולם את השיטה ופתחתי מרכז משלי כאן בישראל. כיום אני מייצגת בישראל את האיגוד העולמי לאירידיולוגיה (IIPA). 

אבחון בגלגל העין מספק מידע מדויק על מצב כלל מערכות הגוף השונות: מערכת העיכול, הכבד, הכליות, מערכת השתן, מערכת הלב וכלי הדם ועוד. אחרי שטיפלתי באלפי מטופלים הסובלים ממיגרנות, אפשר לומר בברור שהבעיה אינה נמצאת בראש אלא במערכות גוף אחרות שאינן מאוזנות וזה מה שגורם להתפרצות של כאבי הראש החזקים.  מדע האבחון בגלגל העין מאפשר לגלות ולהבין בצורה מדויקת איזו מערכת יצאה מאיזון וגורמת לכאבים מהם אנחנו סובלים. אז במקום להיטרטר מרופא לרופא ומבדיקה לבדיקה, לפתח תלות בתרופות ולסבול מתופעות לוואי, כאן אפשר לקבל פתרון אמיתי ומדוייק לבעיה ולהיפטר מהמיגרנות אחת ולתמיד.