מהו מדע האירידיולוגיה

מדע האירידיולוגיה

אירידיולוגיה היא מדע אבחון הקשתית, הרקמה הכי מורכבת בגוף האדם. האירידיולוגיה מאפשרת לפתוח חלון למצב בריאותו של האדם מבחינה פיזית, רגשית ונפשית, ולהבין את מבנה האישיות שלו. הקשתית מגלה חוזק מבני, חולשות תורשתיות, מצב בריאות ומה קורה לרקמות ואיברים בגוף האדם לפי אורח חייו. אבחון מדויק של הקשתי מספק מידע שקשה להשיג בשיטות אחרות. למידע זה ערך רב, המכיל ממצאים ברובד הפיזי, הרגשי/נפשי והמנטלי.
מדע האירידיולוגיה מביא הסבר יותר הוליסטי להבנת מחלות. אירידיולוגיה היא כלי אבחון בטוח, לא חודרני ולא כואב. בקליניקה לאירידיולוגיה רב-מימדית משתמשים במצלמה

לצילום תמונת העיניים הקשתית, הלחמית וגבול האישון התמונות מוצגות על מסך גדול לאבחון מדוייק.

cosmic pic

יתרונות האירידיולוגיה עפ”י ד”ר ברנרד ג’נסן (אבי תורת האירידיולוגיה בארה”ב)

“אירידולוגיה מציעה מבט ייחודי לרעיון ולביצוע של רפואה מונעת. בשיטות אבחון ובדיקות מקובלות מאוד קשה להזהיר אדם לגבי בעיות הבריאות שגופו יפתח. שיטות אלו מבוססות על הופעתו של סימפטום קליני. הקשתית, מאידך, מאפשרת לצפות את הבעיות הרבה לפני הופעת הסימפטומים של מחלה. עם מידע זה ניתן לפתח תכניתבריאות בהתאמה לצרכי המטופל, וכך למנוע את הופעת המחלה.”

הרחבת המידע הבריאותי באמצעות אירידיולוגיה רב-מימדית

אירידיולוגיה רב-מימדית היא תיאוריה ומדע בתחום האירידיולוגיה, המבוססת על הההבנה שסימן אחד בקשתית לא מגלה רק פיסת מידע אחת אלא שאותו סימן יכול לייצג כמה פיסות מידע במימד הפיזי, הרגשי, הנפשי, במימד סיכון הזמן, מימד סיכון המרחב, במימד הרוחני ועוד. האיריס (הקשתית) נשארת מערכת גרפית בסיסית. כל סימן ניתן לפענוח באופן שונה בכל מימד.

בדוגמה הנראית בצילום, לסימן מסוים אחד במקום מסוים בקשתית (לקונה בשעה 6 קרוב לגבול העטרה), יכולים להיות כמה פירושים: מימד פיזי: אפשרות לשינוי בתפקודי הכליות עם נטייה פוטנציאלית לפתח אלרגיות, סרפדת, רגישות למזון, לחץ דם גבוה. מימד רגשי: פחד מביקורת ההורים, החברים לעבודה או חברים, פחדים לא ידועים. סיכון מימד הזמן: אפשרות לטראומה או שינוי מהותי שקרה בגיל 30.

קשתית העין אבחון בגלגל העין

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר