איך להיפטר מבעיות במערכת העיכול ולחזור לחיים

המפתח להחלמה מבעיות במערכת העיכול נמצא בזיהוי שורש הבעיה

הי, שמי איריס גייר, אם הגעתם לכאן כנראה שאתם או אנשים הקרובים אליכם סובלים מבעיות ומחלות שונות במערכת העיכול כמו:

 • עצירות
 • כאבים, נפיחות וגזים
 • צרבות וריפלוקס
 • הליקובקטור פילורי
 • קנדידה
 • תחורים או פיסורה
 • קרוהן
 • קוליטיס
 • ועוד…. 

אתם נוטלים תרופות שונות אשר מקלות על המצב, אולי אפילו מביאות לרגיעה זמנית והפוגה מהכאבים וחוסר הנוחות. לרגע אפילו נראה שהבעיה נפתרה אבל, היא נמצאת שם מפריעה וכואבת מאי פעם. אתם תלויים בתרופות שלא לדבר על תופעות לוואי שמגיעות איתן. ואתם סובלים, סובלים. סובלים מכאבים שלא מרפים. סובלים מעייפות, חוסר חיוניות ותשישות, סובלים מחוסר ריכוז, סובלים מתופעות נוספות שמשבשות לכם את החיים.

לא נמאס לכם כבר? או שאולי אתם חושבים שאין מה לעשות, שאין ברירה אחרת וככה אתם צריכים לחיות, בסבל? 
עד כמה שזה ישמע לכם מוזר או מפתיע, בהחלט יש מה לעשות כדי להיפטר מהסבל והכאבים ולהחזיר לעצמכם את איכות החיים שמגיעה לכם. ולמה אני בטוחה כל כך?  כי ב-20 השנים האחרונות אבחנתי וטיפלתי באלפי  מטופלים, שסבלו מבעיות שונות ומגוונות במערכת העיכול. איך? אני מומחית באבחון המקור של בעיות בריאות דרך גלגל העין. זו שיטה מדעית המאפשרת לזהות את הסיבה לבעיה – להבין מה בדיוק השתבש אצלכם בגוף, מה הסיבה למחלה שהתפרצה אצלכם ולמה דווקא התפרצה מחלה מסוימת ולא אחרת? בהתאם לסיבה אני בונה תוכנית טיפולית הנותנת מענה יעיל ומדויק למצב הגופני הספציפי שלכם אשר סוללת את הדרך להיפטר סוף סוף מבעיות העיכול ולחזור לחיים תקינים.

"הדרך להחלמה עוברת בגלגל העין" הגוף שלנו הוא גוף חכם אנחנו רק צריכים למצוא את השביל הנכון ללכת בו לכיוון ההחלמה. וזה מתחיל מאבחון שנותן לנו את המידע המדויק מה מקור הבעיה.

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

מבחן התוצאה

תדמינו שאתם מתעוררים בבוקר מלאי אנרגיה אחרי לילה שלם שישנתם ברציפות. אתם קמים מהמיטה בקלילות ומתארגנים לקראת היום שלכם – עשיתם את מה שהייתם צריכים לעשות בשירותים במהירות – בלי כאבים ובלי דרמות. אתם מרגישים קלילים ואנרגטיים ומוכנים ליום החדש. אתם מגיעים למקום העבודה שלכם ומרוכזים במטלות היום, הכאבים לא עוצרים אתכם או מפריעים לכם, כי…. לא כואב לכם יותר. היום שלכם זורם בלי צרבות, בלי נפיחויות, בלי תופעות חריגות. הבטן שלכם רגועה ונינוחה. איזו הרגשת הקלה ורווחה. זכיתם להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים. לא צריך להשאיר את זה בדימיון, זה יכול לקרות לכם גם במציאות. 

מאז שהקמתי את המרכז, לפני יותר מ-20 שנים, אבחנתי וטיפלתי במעל 15,000 מטופלים בגילאים שונים, במצבים שונים ועם מגוון רחב של מחלות, ביניהם גם בעיות עיכול שונות. ועדיין אני מתרגשת כל פעם מחדש כאשר מטופל שהגיע לפגישת האבחון עם עצירות קשה או צרבות וריפלוקס או טחורים או הליקובקטור פילורי, מבריא וחוזר לתפקוד תקין, חזק ואנרגטי אחרי שסיים את תוכנית הטיפול אצלנו. הנה שני מהמטופלים שלנו שמספרים על חווית הריפוי שלהם:

אריק שחר מספר איך החלים מבעיות עיכול קשות

יעקב מנחם מספר איך זה לחזור לחיים ללא בעיות עיכול:

עדויות של מטופלים נוספים שהצליחו להיפטר מהכאבים וחזרו לחיות חיים מלאים ואיכותיים בקישור הזה >>

גם אתם יכולים. הדרך להחלמה שלכם מתחילה במילוי הטופס הזה. השאירו לנו פרטים כדי שניצור קשר ונקבע פגישת אבחון בדרך להיפטר מהכאבים >>

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

בעיות עיכול – מעצירות וגזים עד הליקובקטור וקנדידה

אחד הכאבים הנפוצים שתוקפים אותנו הם כאבי בטן. זאת תופעה שכיחה שיכולה להופיע בלי שום התרעה וגם לחלוף כלעומת שבאה. אולם יותר ויותר אנשים סובלים מבעיות וכאבים מטרידים שחוזרים לעיתים קרובות ואף הופכים להיות כרוניים. 2 מכל 5 אנשים סובלים כיום מבעיות במערכת העיכול. זה המון !! אתם כנראה נופלים בתוך הסטטיסטיקה הזו. הרפואה המערבית לרוב מטפלת בבעיות כאלה עם תרופות המיועדות להקל על התסמינים אבל הן לא באמת מטפלות או פותרות את הבעיה. ובהרבה מקרים מדובר על תרופות אנטיביוטיות במינון גבוה. למעשה נטילת תרופות שמטפלות בסימפטומים רק מחמירות את המצב. איך? ניקח לדוגמא מקרה של עצירות כרונית. לרוב במצב הזה המטופל יקבל תרופות שגורמות לריכוך מהיר ואינטנסיבי של הצואה כדי לשחרר אותה ממערכת העיכול (הגוף חייב, חייב להיפטר מהרעלים דרך הצואה). אבל הסיבה לכך שיש עצירות לא טופלה. ולכן היא תופיע שוב, ושוב המטופל ייקח תרופות משלשלות כדי להשתחרר מהעצירות. וכך זה יימשך ויוביל למצב שבו המעיים נחלשות ומתנוונות כיוון שהן כבר לא פועלות כדי לדחוף את הפסולת החוצה והמטופל נעשה תלוי בתרופות המשלשלות.

טיפול נפוץ אחר בבעיות עיכול ובחיידקים הוא בעזרת אנטיביוטיקה. אין ספק שאנטיביוטיקה נלחמת בחיידקים ומחסלת אותם, אבל בדרך גורמת נזק גדול לגוף ולאיברים שונים שבהם חיידקים מאוד חיוניים לתפקוד תקין ולריפוי. במצב חרום יש לה יתרון, אבל במצבים כרוניים – הנזק גדול מהתועלת. לדוגמא פרוטוקול הטיפול הרפואי להליקובקטור פילורי הוא "הטיפול המרובע" הכולל שילוב של 4 סוגי אנטיביוטיקה חזקים. האנטיביוטיקה המאסיבית שניתנת מחסלת גם את החיידקים החיוביים במעיים, מה שגורם להיווצרות של סביבה המעודדת התפתחות של פטרת מסוג קנדידה אלביקנס במעיים ואצל נשים גם בנרתיק ואז מתחיל מעגל קסמים שמוביל שוב לשימוש באנטיביוטיקה לטיפול בפטרת, במידה ומגלים אותה. האנטיביוטיקה מזיקה מאוד גם לכבד.  במקרים רבים ההליקובקטור חוזר, ושוב ניתן טיפול אנטיביוטי חזק. בצורת הטיפול הזו העמידות לחיידק רק עולה ובסופו של דבר היא כבר לא תשפיע עליו.

איך מוצאים את מקור המחלה?

תתארו לכם שהיו מפתחים בדיקה כזאת שמאפשרת לאבחן בדיוק איזה חלק בגוף שלנו לא מתפקד טוב והיינו מקבלים חיווי מדויק במה צריך לטפל כדי לפתור ביעילות את הבעיות שחוסר התפקוד הזה, כלומר מחלות, גורם לגוף? אין ספק שזה כלי חזק ועוצמתי לטפל בבעיות בריאותיות ומכאובים מהם אנחנו סובלים. אז מסתבר שיש דבר כזה‼️ רופאים וחוקרים מובילים בעולם גילו שהמידע על מצב מערכות הגוף נמצא אצל כל אחד מאיתנו כסימנים בגלגל העין – בקשתית ובלובן העין, והדרך לקבל את המידע הזה היא על ידי פיענוח אותם סימנים. קוראים לזה אירידולוגיה – מדע האבחון בגלגל העין. זה התחום שבו אני מתמחה ומטפלת ב-20 השנים האחרונות. התמונות שכאן מראות את המיפוי הזה – איפה כל איבר מיוצג בקשתית ובלובן העין. 

ולמה  חשוב למצוא את שורש הבעיה, או את המקור למחלה? כי רק טיפול בסיבה שגורמת למחלה תוכל באמת להביא להחלמה. כל עוד הגורם למחלה נוכח בגוף, הגוף לא יוכל להחלים. לכן חשוב לזהות את הגורם הספציפי אצל כל אחד. בעיות עיכול כוללות מגוון של הפרעות ומחלות המשבשות את תהליך העיכול, שהוא תהליך מורכב גם ככה. אבחון דרך גלגל העין מאפשר לזהות איזו סיבה או סיבות הובילו לבעיות העיכול אצלכם ברמת דיוק מאוד גבוהה ולהתאים לסיבה הספציפית הזאת טיפול ממוקד. לכן גם אפשר להגיע להחלמה. 

מה קורה כשמטפלים בבעיה עצמה ולא רק בסימפטום שלה?"  צפו כאן >>

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

מה קורה בפגישת האבחון?

פגישת האבחון היא כרטיס הכניסה שלכם לתפקוד תקין של מערכת העיכול ולחיים איכותיים ללא כאבים. בפגישה אצלם את העיניים שלכם בזוויות שונות במצלמה ייעודית. מדובר בצילום רגיל שאינו מפיץ קרינה ואינו פולשני. את התמונות אעלה למחשב ובעזרת תוכנה ייחודית שפיתחתי אפענח את הסימנים השונים בקשתית ובלובן העין ואתן לכם הסבר בשפה בהירה ובגובה העיניים ממה אתם סובלים ולמה. בהתאם לממצאי האבחון אציג בפניכם מתווה לתוכנית טיפול המיועדת לטפל במקור בעיית העיכול אצלכם שתעזור לגוף להחלים ולהפסיק לייצר את הכאב שאתם חווים. התוכנית אורכת מספר חודשים ומותאמת לצורך ולמצב של כל מטופל. צוות המרכז מלווה אתכם לאורך כל הדרך וזמין עבורכם. במהלך התהליך תגיעו גם  לפגישות מעקב  בדרך להחלמה.

בסיום פגישת האבחון: 

 • תבינו בפעם הראשונה ממה אתם באמת סובלים – מה הגורם האמיתי לכאבים כך שתדעו באופן מדויק במה עליכם לטפל כדי להיפטר מהם אחת ולתמיד.
 • תעברו אבחון של כלל מערכות הגוף ללא צורך בבדיקות פולשניות, מרובות, או מסוכנות שיחשפו אתם לחומרים או קרינה מיותרים ומבלי להתרוצץ בין עשרות רופאים ומכונים. 
 • תקבלו הצעה לתוכנית טיפול מותאמת ומדויקת לבעיה שלכם, שתוביל אתכם להחלמה, גם אם כבר ניסיתם כל טיפול אחר. הטיפול הממוקד בשורש הבעיה יעשה את ההבדל. 

למי האבחון מתאים:

למי האבחון לא מתאים:

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>

נעים להכיר, איריס גייר אירידולוגית מומחית בינלאומית

איריס גייר אודות

השילוב בין תחום המומחיות שלי והסיפור האישי שלי מאפשרים לי לטפל ולעזור לאנשים שסובלים מבעיות בריאותיות מגוונות עם דגש על מצבים של סבל מכאבים כרוניים ובעיות עיכול. אני מומחית בינלאומית לאבחון בגלגל העין, תזונה וניקוי רעלים. ב-20 השנה האחרונות אבחנתי וטיפלתי במעל ל-15,000 מטופלים בבעיות בריאות שונות במרכז אותו הקמתי. (קישור לסרטון ביוטיוב עם הסיפור של איריס >>)

לעיסוק בתחום הגעתי אחרי קריירה מבטיחה בתחום ההייטק ופיתוח תוכנה. בגיל 34, בשיא ההצלחה שלי חוויתי קריסה בריאותית. אין ספור בדיקות וטיפולים מכל סוג לא עזרו לי ומצבי הבריאותי רק המשיך להתדרדר. הרצון למצוא מענה לסבל ולכאב הובילו אותי לגלות את האירידולוגיה – מדע אבחון בריאותי דרך גלגל העין. תוך תקופה קצרה יחסית מאז שקיבלתי את האבחון ויישמתי את תכנית הטיפול, מצבי השתפר פלאים והפכתי ממטופלת למטפלת. התמקצעתי אצל גדולי המומחים בתחום האירידולוגיה והפכתי לחברה בקבוצה של חמשת המטפלים המובילים בעולם.

כיום אני עומדת בראש המרכז המוביל בישראל בתחום האירידולוגיה והטיפולים הטבעיים. אני נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל, הקמתי ואני מנהלת את המכללה לאירידולוגיה ואת חברת  COSMICIRIS- התוכנה המובילה בעולם לתחום האירידולוגיה.

 

שאלות נפוצות

אבחון בגלגל העין או מדע האירידולוגיה מבוסס ומוכח במחקרים קליניים. האבחון האירידולוגי מאפשר לפתוח חלון למצב הבריאותי שלנו דרך מיפוי המידע הנמצא בעין ומספק הסבר כולל להבנת מחלות ובעיות מהן אנחנו סובלים, כמו למשל פיברומיאלגיה. זה תחום מדעי שהתגלה לפני 200 שנים וקיבל עם השנים תמיכה ותאוצה בעקבות מחקרים קליניים ופרסומים מדעיים. היום מובילים ומפתחים את התחום רופאים וחוקרים בינלאומיים מובילים כמו ד"ר דניאל לו ריטו MD  מאיטליה, ד"ר אלן ג'נסן ודר' לאונרד מלמאור מארה"ב דר' ג'ינו בליפנטה מקנדה, אצלם התמחיתי ואיתם אני ממשיכה לעבוד באופן רציף. המחקרים שפורסמו מראים שבקשתית – החלק הצבעוני של העין קיים מיפוי מדויק של כל מערכות ואיברי הגוף של האדם וניתן לזהות בעזרת הסימנים המופיעים שם את הנטיות הגנטיות שלנו לפתח מחלות. 

האבחון שאני מבצעת במרכז שלי מבוסס על פיענוח המידע הקיים גם בקשתית (אירידולוגיה) וגם בלובן העין (סקלרולוגיה) ולכן מאפשר לקבל תמונת מצב מאוד ברורה ומדויקת על המצב הבריאותי – איפה כבר קיימת בעיה, למה היא גורמת ואיפה רק מתחילה להיווצר בעיה. השילוב של שני הכלים האלה מאפשר לקבל מידע בעל ערך רב ולזהות התהוות של בעיות הרבה לפני שהן באות לידי ביטוי כמחלה בגוף.  זאת התמחות ייחודית שאינה נעשית על ידי מרבית האירידולוגים. למדתי והתמחיתי אצל המובילים בתחום הזה ומאז צברתי ניסיון קליני רב של מעל 15,000 מקרים שאבחנתי אצלי במרכז. בנוסף, הכשרתי מאות אירידולוגים בישראל וברחבי העולם ביחד עם דר' דניאל לו ריטו MD, מוביל חקר האירידולוגיה בעולם. עם הידע העשיר שצברתי פיתחתי תוכנה ייחודית שתומכת במחקרים של גדולי החוקרים באירידולוגיה ולובן העין בעולם: דר' לו ריטו, דר' אלן גנסן ודר' לאונארד מלמאור. 

כדי לאבחן את הבעיה אני עורכת בדיקה פשוטה שאינה פולשנית ואינה כואבת. אין צורך בהכנה מוקדמת וניתן לבצע אותה בכל זמן. אני מצלמת את העיניים בעזרת מצלמה מיוחדת הנותנת לי תמונה ממוקדת ומוגדלת שלהן. התמונות מאפשרות לי לראות את הסימנים הטמונים בעין בהגדלה וברזולוציה גבוהה. 

פגישת האבחון אורכת כשעה, במהלכה אני מפענחת את המידע המופיע בקשתית ובלובן העין שלכם אחרי שאני מצלמת אותן ומסבירה לכם את המקור לכאבים החזקים מהם אתם סובלים. אני מאמתת ומשלבת גם מידע רפואי נוסף מבדיקות הדם שלכם. לאחר שהמקור לבעיה נמצא, אני מציעה לכם תוכנית טיפול המתאימה לסיבה שהביאה להתפרצות בעיית העיכול אצלכם אשר מיועדת לטפל ולפתור את אותה הבעיה. 

פענוח הממצאים המופיעים בגלגל ולובן העין שלכם נעשה במקום. בסיום פגישת האבחון תצאו עם מידע ברור למה אתם סובלים מפיברומיאלגיה – מה המקור למצב הגופני שלכם, איזה מערכת או מערכות גוף אצלכם חלשות וצריכות טיפול ומה עליכם לעשות כדי להיפטר מהכאבים. 

לאחר הסריקה והמיפוי, כאשר יש לי אבחון מלא והבנה של המצב, אני בונה תכנית טיפולים מותאמת אישית. לאחר חודש תתקיים פגישת ביקורת ראשונה ולאחר 3 חודשי טיפול אצלם שוב את לובן העין, נשווה את הסימנים מהביקור הראשון לעומת הצילומים החדשים, על מנת לבחון ולהעריך את המצב ואת ההמשך – האם אפשר לעבור לשלב התחזוקה או נדרש המשך לטיפול. 

לא. בתחילת הפגישה תמלאו שאלון על מצבכם הבריאותי. כדאי ורצוי להביא אתכם בדיקות דם עדכניות ובדיקות רפואיות רלוונטיות במידה וביצעתם כאלה. 

מרכז איריס גייר ממוקם במושב זכריה שליד בית שמש. ב-Waze: התאנה 139 מושב זכריה או "איריס גייר". 

בתחבורה ציבורית ניתן להגיע עם רכבת או אוטובוס עד לבית שמש ומשם במונית (נסיעה שאורכת כ- 10 דקות).

יתכן ומטופלים שונים יסבלו מסימפטומים דומים, כאב מפושט בכל הגוף למשל, אבל אצל כל אחד מהם הסיבה שונה. במקרה של פיברומיאלגיה, הכאבים יכולים לנבוע מהצטברות של רעלים באזור המוח המוארך, שאחראי בין השאר גם להעברת פקודות לשרירים, או מבעיות בכבד או מבעיות בבלוטת התריס או מרמת חומציות גבוהה. כאשר מזהים את הסיבה שגורמת לכאב, אפשר לטפל בו בצורה ממוקדת ולחסל אותו, אחרת מטפלים שנים בסימפטומים ולא מגיעים לתוצאות. הכאבים הם לא הבעיה האמיתית, הכאבים הם התוצאה של הבעיה – אותה צריך לזהות ובה צריך לטפל כדי להיפטר מהכאבים.

 לסרטון ביוטיוב >>

טיפולים, טובים ומתקדמים ככל שיהיו, אם הם לא מטפלים בסיבה לכאבים אצלכם, הם לא יעזרו. נקודה. לכן מאוד חשוב דבר ראשון לאבחן את הסיבה, את המקור לכאב ולהתאים את הטיפול לסיבה הספציפית הזו.

במשך השנים בהם אני מטפלת בחולים פגשתי אין ספור אנשים שגם אחרי 10 או 15 שנים של סבל וכאבים הצליחו להחלים ממיגרנה, פיברומיאלגיה, בעיות במערכת העיכול ובעיות אחרות תוך מספר חודשים. נשמע דמיוני? המציאות מראה שכאשר מאבחנים נכון את המקור לבעיה ומתאימים לה טיפול נכון מתקבלות תוצאות אפקטיביות. חשוב לי להדגיש שלא מדובר ב"גלולת פלא" אלא ביישום קפדני של תוכנית הטיפול. המפתח לריפוי נמצא בידיים שלכם – תוצאות הטיפול תלויות בהתמדה שלכם ליישם את ההמלצות שהותאמו לכם על פי האבחון שלי.

יש לכם עוד שאלות? אתם מתלבטים ורוצים לקבל עוד מידע?

אנחנו כאן – זמינים בטלפון 03-5454191  או בוואטס-אפ 054-6333595   כדי לדבר איתכם. תיצרו איתנו קשר או תשאירו את הפרטים שלכם בטופס הזה ונחזור אליכם בהקדם

כדי להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים, מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לקביעת פגישת אבחון >>