מהי משוואת הבריאות עפ”י אירידיולוגיה

משוואת הבריאות עפ”י מדע האירידולוגיה

על מנת להעריך כראוי את מה שהקשתית יכולה לגלות, הבא נכיר את המשוואה הבאה קודם: מצב הבריאות = תורשה פיזית + סביבה (תזונה, אורח חיים וכו) + מצב רגשי/נפשי/רוחני + גיל. אנו יורשים תכונות ומאפיינים פיזיים. אנו יכולים לדעת על חלקם מהעץ המשפחתי שלנו, אך עד כמה זה אכן משפיע עלינו? לתזונה ואורח חיים יש השפעה גדולה על אנשים מסוימים, אך למה אחרים יכולים לפגוע בגופם כמעט ללא השפעה? אילו היבטים מנטליים ורגשיים משפיעים משמעותית על הבריאות הפיזית שלנו? וכשאנו מזדקנים, אנו מאבדים את החוסן שלנו בקצב שונה. מה הוא הקצב האישי שלנו? אירידוילוגיה פותרת הרבה מאוד מהשאלות הללו.

משוואת הבריאות עפ"י מדע האירידולוגיה

מפת הדרכים הבריאותית של האירידולוגיה

לעבור את החיים ללא המידע המתקבל באבחון בגלגל העין, זה כמו לטייל ללא מפה. מהם הסיכויים שלך להגיע ליעד הרצוי? האם תגיע לשם באופן יעיל, או שתעבור מעקפים רבים בדרך? וכיצד תדע לאן אתה הולך אח”כ? השימוש במפת הדרכים או התוכנית שהקשתית מכילה, יכול לעזור לך לענות לכמה שאלות חיוניות:
מהי דרגת החוסן שלך? (כמה חוסר איזון הגוף שלך יוכל לספוג?), היכן יש לגופך נטייה לחלות? (כולל אילו איברים ומערכות בסיכון גדול יתר), אילו סיבות נסתרות תורמות לסימפטומים? (הסיבות יכולות להיות שונות מאדם לאדם למרות שהסימפטומים זהים), אילו גורמים רגשיים והתנהגותיים משפיעים על כך?

בקצרה, אבחון אירידולוגי מדויק יכול להראות מהיכן הגעת, לאן אתה הולך, איזה גוף יש לך כרכב, ואיזה נהג אתה. עם הידע הזה, אתה יכול באופן יעיל יותר להתמודד עם אתגרי הבריאות שלך וכן לזהות אילו פעולות מונעות יהיו הכי חשובות עבורך.

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר