ניקוי רעלים מהגוף

תכנית ניקוי הגוף מרעלים המתקדמת ביותר בעולם

המרכז לטיפולים טבעיים בקליניקה לאירידולוגיה רב-מימדית מציע את תוכנית נניקוי הגוף מרעלים מתקדמת ביותר בעולם עפ"י שיטת ד"ר ברנרד ג'נסן. בשיטה זו מנקים את הפסולת שהצטברה במעי הגס ואת הריר שנוצר ונדבק לקירות המעי, במהלך שנים של אורח חיים לא בריא. התוצאות כוללות שיפור הספיגה ופתרון בעיות בריאות רבות, אשר נובעות מהצטברות של רעלים במעיים. הטיפול מונע התפתחות של בעיות במעי הגס ומנקה רעלים מכל רקמות הגוף. במהלך ניקוי המעי (הידרותרפיה של המעי) משולבים צמחי מרפא בהתאמה למטופל לניקוי הכליות, ניקוי הכבד וכיס המרה, ניקוי הריאות, כלי דם ומערכת העור. ניקוי מערכות הניקוי הטבעיות של הגוף מרפא ומשפר את המצב הבריאותי ומעלה את רמת האנרגיה ואת כוח החיים.

לאילו בעיות בריאותיות נותנת תכנית ניקוי הרעלים פתרון יעיל?

מתח: ההורמונים קשורים ישירות למעיים, כשההורמונים לא מאוזנים כל הגוף מושפע מכך. כאבים: עצבים בעמוד השדרה קשורים למעי הגס, על ידי ניקוי המעי כאבים שונים יכולים להיעלם. דיכאון: המעי הרוחבי מקושר עצבית למוח. רעלים במעי משפיעים על מצב הרוח ויוצרים דיכאון. ניקוי המעי מסייע להעניק תחושת אושר, קלילות ושמחה. עייפות כרונית: מקור העייפות יכול להיות הצטברות של רעלים במעי ובכבד בעיות עור: העור הוא מערכת ההפרשה הגדולה ביותר בגוף האדם. כשהגוף אוצר בתוכו רעלים כתוצאה מזיהום אוויר ותזונה לקויה נפגעות גם מערכות ההפרשה ובהן מערכת העור, דבר המתבטא במחלות ובגירויים לא נעימים ולא אסתטיים ניקוי המעי תורם רבות לשיפור ניכר במערכת העור ומסייע בהחלמה גם מבעיות העור הקשות ביותר.

תכניות ניקוי הגוף מרעלים המוצעות במרכז לטיפולים טבעיים

1. תכנית ניקוי רעלים ממוקדת – 3 ימים, המיקוד הוא במעי ולא בשאר מערכות הניקוי או האיברים הראשיים. 2. תכנית ניקוי רעלים מקיפה לכל מערכות הגוף – 10 ימים 3. סדרת ניקוי מעי – למקרים הקשים ביותר 12 טיפולי מעי על בסיס שבועי המותאמים לצרכי המטופל

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר