איריס גייר, נעים להכיר

איריס גייר אודותהשילוב בין תחום המומחיות שלי והסיפור האישי שלי מאפשרים לי לטפל ולעזור לאנשים שסובלים מבעיות בריאותיות מגוונות עם דגש על מצבים של סבל מכאבים כרוניים. אני מומחית בינלאומית לאבחון בגלגל העין, תזונה וניקוי רעלים. ב-22 השנה האחרונות אבחנתי וטיפלתי במעל ל-20,000 מטופלים בבעיות בריאות שונות בקליניקה לאירידולוגיה אותה הקמתי.

לעיסוק בתחום הגעתי אחרי קריירה מבטיחה בתחום הסייבר והתוכנה. בגיל 34, בשיא ההצלחה שלי חוויתי קריסה בריאותית. אין ספור בדיקות וטיפולים מכל סוג לא עזרו לי ומצבי הבריאותי רק המשיך להתדרדר. הרצון למצוא מענה לסבל ולכאב הובילו אותי לגלות את האירידולוגיה – מדע אבחון בריאותי דרך גלגל העין.
תוך תקופה קצרה יחסית מאז שקיבלתי את האבחון ויישמתי את תכנית הטיפול, מצבי השתפר פלאים והפכתי ממטופלת למטפלת. התמקצעתי אצל גדולי המומחים בתחום האירידולוגיה והפכתי לחברה בקבוצה של חמשת המטפלים המובילים בעולם ביחד עם דר' אלן ג'נסן מארה"ב דר' דניאל לו-ריטו מאיטליה, דר' ג'ינו בלינפנטה מקנדה ודר' לאונרד מלמאור מארה"ב.

כיום אני נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל. הקמתי ואני מנהלת את המכללה לאירידולוגיה ואת חברת COSMICIRIS, המפתחת את התוכנה המובילה לפענוח סימנים בגלגל העין. האירידולוגיה היא גם זו שאפשרה לה להרות וללדת שלישית תינוקות בריאים בגיל 48, אבל זה שייך לסיפור אחר

אבחון הינו צעד ראשון והכרחי בדרך שלכם להחלמה

אבחון בגלגל העין האבחון האירידולוגי מאפשר לפתוח חלון למצבנו הבריאותי דרך מיפוי המידע הנמצא בעין ומספק הסבר הוליסטי להבנת מחלות ובעיות מהן אנחנו סובלים, כמו למשל מיגרנות, פיברומיאלגיה, בעיות עיכול, מחלות עור, בעיות ופוריות ועוד. האבחון שאני מבצעת מבוסס על פיענוח מידע הקיים בקשתית העין (החלק הצבעוני) ובלובן העין ומספק מידע בעל ערך רב. שקשה להשיג בשיטות אחרות כמו למשל אילו מערכות בגוף חלשות ואיזה אברים דורשים חיזוק ותשומת לב. 

יתכן ומטופלים שונים יסבלו מסימפטומים דומים אבל אצל כל אחד מהם הסיבה שונה. במקרה של פיברומיאלגיה לדוגמא, הכאבים יכולים לנבוע בין היתר מהצטברות של רעלים באזור המוח המוארך, שאחראי בין השאר גם להעברת פקודות לשרירים, או מבעיות בכבד או מבעיות בבלוטת התריס או מגורמים נוספים. כאשר מזהים את הגורם שמייצר את הכאב, אפשר לטפל בו בצורה ממוקדת ולחסל אותו, אחרת מטפלים שנים בסימפטומים ולא מגיעים לתוצאות. הכאב או העייפות או בעיית העור הם לא הבעיה האמיתית, הם התוצאה של הבעיה.
כדי לאבחן את הבעיה אני עורכת בדיקה פשוטה שאינה פולשנית ואינה כואבת. 

אין צורך בהכנה מוקדמת וניתן לבצע אותה בכל זמן. אני מצלמת את העיניים בעזרת מצלמה מיוחדת הנותנת לי תמונה ממוקדת ומוגדלת שלהן. התמונות מאפשרות לי לראות את הסימנים הטמונים בעין, במידת הצורך אני עושה שימוש גם בתוכנה מתקדמת לפיענוח הסימנים. לאחר הסריקה והמיפוי, כאשר יש לי אבחון מלא והבנה של המצב, אני בונה תכנית טיפולים מותאמת אישית. לאחר חודש, אבצע מיפוי חוזר של לובן העין על מנת לבחון את התקדמות הטיפול ולהתאים תכנית להמשך. תהליך ההחלמה אורך מספר חודשים.

לא גזירת גורל – יש דרך להבריא ולהיפטר מהכאבים

במשך השנים בהם אני מטפלת בחולים פגשתי אין ספור אנשים שגם אחרי 20 שנים של סבל וכאבים הצליחו להחלים ממיגרנה, פיברומיאלגיה, בעיות במערכת העיכול ובעיות אחרות תוך מספר חודשים. נשמע דמיוני? המציאות מראה שכאשר מאבחנים נכון את המקור לבעיה ומתאימים לה טיפול נכון מתקבלות תוצאות אפקטיביות. חשוב לי להדגיש שלא מדובר ב"גלולת פלא" אלא ביישום קפדני של תוכנית הטיפול. המפתח לריפוי נמצא בידיים שלכם – תוצאות הטיפול תלויות בהתמדה שלכם ליישם את ההמלצות שהותאמו לכם על פי האבחון שלי.
הנה כמה דוגמאות של מטופלים שהשתחררו מהכאבים והחזירו לעצמם את איכות החיים.