סובלים מעצירות כרונית

מה היה קורה אילו היית מפסיק לפנות זבל מביתך במשך שנה שלמה? מפחיד לחשוב על זה אפילו, נכון? בית מלא בפסולת שנרקבת, עובש, ריח מזעזע, חרקים, זוהמה… אז למה אתה ממשיך לחיות עם עצירות כרונית, יתכן אפילו יותר משנה אחת? הרי בגופך קורה כעת בדיוק אותו תהליך!

איריס גייר על פתרון לבעיית העצירות בוואלה פמילי גייד

עצירות כרונית והשלכותיה על גופנו

עצירות כרונית יוצרת בגופך מוקד רעלים שמגיעים לכל איברי הגוף דרך מחזור הדם! הרעלים האלה אחראים על התפתחות מחלות נוספות במקביל לעצירות: כאבים כרוניים, דלקת מפרקים, עלייה במשקל ונפיחות בבטן, אלרגיות ומגרנות ש”פתאום” תקפו אותך. הרעלים האלה לא רק פוגעים באיכות החיים שלך וגורמים לך להרגיש חולה כרוני, הם גם עלולים להצטבר ולהעלות סיכון למחלות ממאירות.

אז החלטת לטפל בעצמך… אתה לוקח תרופה משלשלת כזו או אחרת, אולי קצת ויטמינים להעלות את רמת החיוניות. זה בדיוק כמו להפסיק לפנות את הזבל מהבית ולהשתמש במטהרי אוויר! ועוד לזרוק את המכלים של מטהר האוויר יחד עם כל שאר הזבל. אחרי מספר פעמים גם בתור פתרון זמני השיטות האלה מפסיקות לעבוד. וזה הגיוני!

כי רק על ידי טיפול הבעיה מהשורש אפשר להפטר מהסימפטומים המציקים ולהגיע להחלמה אמתית! רק אם מנקים את הגוף מכל הפסולת שהצטברה בו, רק אם דואגים לשקם את מערכת הפינוי ולהבטיח את תפקודה התקין, אפשר באמת להפטר מכל הכאבים, הדלקות ותופעות הלוואי.

לצורך מציאת פתרון רפואי מהשורש לעצירות, פגשנו את איריס גייר, מומחית בינלאומית לאירידיולוגיה וטיפולים טבעיים בשיטת ד”ר ברנרד ג’נסן האמריקאי, שעזרה למאות אנשים לשכוח מהעצירות הכרונית והסבל הכרוך בכך. איריס גייר ,בעברה אשת היי-טק מצליחה, חלתה בעצמה לפני מספר שנים ולשווא חיפשה פתרון לסבלה. אחרי שאירידיולוגיה אפשרה לה לחזור לחיים בריאים ופעילים, היא עזבה את הקריירה בהיי-טק, נסעה ללמוד אצל המומחים הטובים ביותר בעולם, וחזרה לארץ כדי לעזור למאות אנשים לצאת מהחושך, הסבל והחולי הכרוני לאור, לחיים בריאים וחיוניים.

עצירות הינה בעיה עמוקה שמטרידה מאות אלפי אנשים, שהפיתרון לה מחייב טיפול עמוק ויסודי מהשורש. למידע נוסף לחצו כאן >>