אבחון בגלגל העין - איריס גייר

סיפורי מטופלים

ענת, רות, ערן, שמחה, עמית ויוסף הם דוגמאות בודדות, מתוך אלפי המטופלים שלנו, שהגיעו כאובים, סקפטיים וכמעט על סף הייאוש אחרי שסבלו הרבה שנים ממצבים בריאותיים שלא נמצא להם מענה. האבחון דרך גלגל העין אפשר לנו להתאים להם תוכנית טיפול מדוייקת ואחרי שהם יישמו אותה בקפידה מצבם השתפר והם הגיעו להחלמה. צפו בהם מספרים את הסיפור האישי שלהם:

פיברומיאלגיה

"הייתי סקפטית לגבי אבחון דרך גלגל העין וכיום אני מבינה שזה מדעי וזה עובד" עדות מרגשת של ענת שב ציון

ענת שב ציון, בת 65 הגיעה מרמת הגולן הרחוקה כדי לטפל בכאבים עזים שהיו לה בכל הגוף. המסלול הרפואי הרגיל לא הוביל לשיפור במצבה והיא המשיכה לסבול כאבים עזים. הסקפטיות שלה לגבי אבחון בגלגל העין התחלפה בהרגשת אמון וביטחון מהעומק המדעי והשירות החם והעוטף שהיא חוותה אצלנו. פעם ראשונה שהיא קיבלה הסבר מעמיק למה וממה היא סובלת. היא הקפידה ליישם את תוכנית הטיפול ותוך חודש החלה לחוש ולראות שיפור משמעותי במצבה. לאחר 3 חודשים הכאבים נעלמו והיא חזרה לחיים של שקט ושלווה בגוף ובנפש. מרגש לשמוע אותה מספרת את הסיפור שלה.

"היה לי קשה לזוז, היה לי קשה לקום" רות השתחררה מכאבים כרוניים מהם סבלה

רות בן הרוש, מצאה את עצמה הופכת מאישה פעילה ומלאת חיים לאישה שבורה ורצוצה הסובלת מכאבי גב, ברכיים ושרירים ללא מוצא ברפואה הקונבנציונאלית. בעזרת האבחון של איריס היא קיוותה ואף שמחה לגלות את מקורות הבעיות מהן סבלה ולעבור סדרת טיפולים שפטרו אותה מהכאבים והחזירו אותה לחיוניות הגבוהה ממנה נהנתה תמיד.

מיגרנות וכאבי ראש

"אני במקום שלא חלמתי שניתן להגיע אליו. שינוי מקצה לקצה" – ערן משתף בדרך שעבר להיפטר מכאבי ראש קשים

ערן, בן 51, הגיע אלינו כמוצא אחרון אחרי שכבר לא יכול היה לסבול יותר את כאבי הראש ואת המצב אליו נקלע – חוסר יכולת לעבוד, חוסר יכולת לתפקד בבית, אפילו חוסר יכולת לנשום. המצב הקשה הזה השתנה אחרי שעבר אצלנו אבחון מעמיק בגלגל העין כדי להבין מה גורם לכאבים האלה להתפרץ אצלו. אחרי האבחון והטיפול שעבר, הוא במקום אחר לגמרי – "אני במקום שלא חלמתי שניתן להגיע אליו. אני חי, אני עובד, אני נושם, אני מתפקד. שינוי מקצה לקצה" מספר ערן, "הכי חשוב לי לציין שלאחר שהייתי אצל מיטב הרופאים והנוירולוגים ושילמתי ממיטב כספי לרופאים פרטיים, ולכולם היה דבר מאוד פשוט שאין לזה פתרון אני צריך לדעת לחיות עם זה, היום אני יכול להגיד שיש לזה פתרון ואני חי ללא תרופות שמשגעות לי את מערכת הכבד והראש. ואני ממליץ בחום".

"עשיתי את כל המאמצים ואחרי חודשיים כבר התחלתי להרגיש שהמיגרנות פחתו" שמחה מספרת על הדרך שלה להיפטר ממיגרנות

שמחה הגיעה אלינו בגלל מיגרנות קשות, להן התווספו במהלך השנים גם ריפלוקס, יתר לחץ דם ואיבוד תחושה ברגליים. היא החליטה לקחת את עצמה בידיים, קראה והתעמקה בשיטת האבחון והטיפול שלנו ויצאה לדרך בנחישות והתמדה. על התוצאות שהגיעו כבר אחרי חודשיים היא מספרת בסרטון ומסכמת: "זה כמו מניה, אתה משקיע ואתה מקבל גוף כמו שצריך".

בעיות עיכול

"היום כבר לא כואבת לי הבטן וזה הדבר הכי מדהים שקרה לי בחיים" עמית בת 23 משתפת בחוויה שלה

מגיל 14 סבלה עמית שקולינק מכאבי בטן קשים. בדיקות על בדיקות שעשתה בעשר שנים האחרונות אצל טובי הרופאים השאירו אותה כאובה ומתוסכלת עם תשובה לא מספקת שיש לה מעי רגיז ואין מה לעשות, צריך ללמוד לחיות עם זה. עמית לא הסכימה לחיות כך, היא התעקשה למצוא פתרון וכך הגיעה אלינו. האבחון שעשינו לה בגלגל העין חשף בעיות שונות בכבד ובמעיים ואיפשר להתאים לה תוכנית טיפול מדוייקת. את התוצאות של האבחון והטיפול היא משתפת כאן ומזמינה כל מי שסובל מבעיות כאב וחווה תסכול למצוא גם את הפתרון.

"במקום לשבת בבית עם כאבים כל היום, מצב הרוח והעסקים שלי השתנו לגמרי" סיפורו של יוסף כהן

יוסף כהן, יזם צעיר ונמרץ שכבר בגיל 23 הקים ומנהל חברה, מצא את עצמו מאושפז בבתי חולים בתדירות גבוהה בגלל כאבי בטן איומים ששיתקו אותו. הוא עבר שם את כל הבדיקות האפשרויות אבל הסיבה לכאבים לא נמצאה והדבר היחיד שקיבל היו זריקות לשיכוך כאבים שהשאירו אותו רדום וחלוש, ופגעו ביכולת שלו לתפקד ולנהל את העסק. מאז שהגיע לאבחון אצלנו והסיבה לכאבי הבטן זוהתה וטופלה, הכאבים והאישפוזים פסקו, מצבו הבריאותי השתפר והעסק שלו חזר לשגשג.

מרכז איריס גייר שולח חיבוק חם ואוהב לכל עם ישראל

עקב המצב, פתחנו מרכז נוסף לפגישת אבחון עם איריס גייר במרכז הארץ (אזור גוש דן)
כמו כן ממשיכים לקבל גם במושב זכריה אזור בית שמש.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולתאם פגישת אבחון בטלפון

ומאחלים לכולם בריאות איתנה ובשורות טובות.

מוכנים להפסיק לסבול ?

למידע על טיפולי הקליניקה
מלאו פרטים בטופס