עצירות מתמשכת? כאבי בטן? נפיחות?

אבחון אירידולוגי בגלגל ובלובן העין, יאפשר לי לזהות את המקור לבעיות העיכול שלך ולהתאים לך תכנית טיפולים אישית.

לרוב, עצירות, נפיחות וכאבי בטן הם רק סימפטום לבעיות בריאות אחרות, למשל: תת תפקוד של בלוטת התריס, בעיה בכבד, פטריית קנדידה, חומציות יתר, תזונה לקויה ועוד.

בניגוד למשלשלים וטיפולים תרופתיים נוספים, תכנית הטיפול שאבנה לך – תטפל באמת בגורם לבעיה ולא רק בהפחתה זמנית של התסמינים ולכן תבטיח לך, תוך זמן קצר, שיפור משמעותי באיכות החיים.

צפו באיריס גייר מסבירה על ההצלחה שלה בזיהוי הגורמים לבעיות עיכול באמצעות אבחון בגלגל העין.

מטופלים משתפים בהקלה שחשו תוך זמן קצר:

“סבלתי מבעיה חמורה מאד שגרמה לי לכאבים עזים במערכת העיכול. הייתי אצל טובי הרופאים שלא הצליחו למצוא מזור לבעיה ואמרו שכנראה הכאבים נובעים מלחץ נפשי, האבחנה נראתה לי תמוהה. לא האמנתי שאחרי כל הבדיקות שעברתי מישהו יצליח להבין מה קורה לי, בהמלצת חבר, הגעתי לאיריס שאבחנה ישר שמדובר בחומציות גבוהה מאד במערכת העיכול. התאימה לי טיפול למס’ חודשים להורדת החומציות. כבר בשבועות הראשונים הרגשתי שיפור משמעותי, והיום אני בריא כמו כל אדם רגיל”
אריק שחר
סבל מבעייה חמורה במערכת העיכול
“הגעתי אלייך לפני 5 חודשים מיואש ומותש לגמרי פיזית ונפשית לאחר מסע ייסורים של מעל שנתיים בנסיון למצוא מזור לבעיית העיכול הקשה שלי שכללה עצירות קשה, נפיחות בבטן וכאבים עזים יום יומיים, שהקשו עליי מאוד וגרמו לי לצער עקב הקושי התפקודי וקיום המצוות היומיומיות. אני מודה לך ולצוות על הסבלנות למרות שההתחלה איתי הייתה קשה. היום לאחר כ- 5 חודשים אני פשוט אדם חדש, זה מזעזע לחשוב מה הבורות שלנו בנושא תזונה ואורח חיים נכון יכולה לגרום. חזרתי לחיים, ללא תרופות, ללא בדיקות, ללא ייאוש וחוסר אונים. אני ואשתי מודים לך מקרב לב ומברכים אותך שתזכי להיות שליחה נאמנה לעוד הרבה אנשים”
יעקב מנחם
סבל מעצירות ובעיות עיכול
הגעתי אל איריס על מנת להקל על בעיית העצירות שלי, אבל מאז לא רק בעיית העצירות נפתרה, אני חשה חיונית ואנרגטית הרבה יותר! השלתי ק”ג מיותרים והנפיחות בבטן ירדה לחלוטין. התפקוד היומיומי השתפר בהרבה, והסביבה לא מפסיקה להחמיא לי. בנוסף, נעלמו כלא היו תופעות האלרגיות העונתיות. אל תהססו! השינוי נמצא אצל כל אחד ואחת מאיתנו… עם עזרה והכוונה של איריס המדהימה תזכו גם אתם להיוולד מחדש. “
יצחק בנישו
- נרפאה מעצירות, אלרגיות ונפיחות בבטן