הדרך להחלמה ממחלות כאב כרוני מתחילה בעין

"מה אומרות עינייך?" מתנגן לו השיר ומסתבר שהרבה. הרבה יותר ממה שחשבנו עם היום. גם המדע נכנס לתמונה ומחקרים קליניים מראים קשר הדוק בין סימנים הנמצאים בעיניים למצב הבריאותי של מערכות הגוף שלנו. ויותר מכך – פענוח הסימנים מאפשר לזהות את המקור למצב הבריאותי שלנו ולא רק את הסימפטומים מהם אנחנו סובלים.  

בהתאם לכך אפשר להתאים תכנית טיפול יעילה וממוקדת במחלה שמובילה להחלמה. נעים מאוד, שמי איריס גייר, מומחית בינלאומית באירידולוגיה – מדע האבחון דרך גלגל העין. 

בכתבה לערוץ 7 אני מסבירה על ייחודיות שיטת האבחון שלי, איך היא מתבצעת, מה אפשר ללמוד מהאבחון על מצב הגוף ואיך אפשר לטפל והחלים בעזרתו מבעיות כאב כרוניות כמו פיברומיאלגיה, מיגרנות, בעיות עיכול ועוד.

אבחון בגלגל העין – איך זה עובד?

חוקרים בינלאומיים מובילים כמו ד"ר דניאל לו ריטו MD מאיטליה, ד"ר ברנארד ואלן ג'נסן מארה"ב ודר' לאונרד מלמאור מארצות הברית למשל, הראו שבקשתית – החלק הצבעוני של העין קיים מיפוי מדויק של כל מערכות ואיברי הגוף של האדם.
כשמסתכלים בקשתית ניתן לזהות את הנטיות הגנטיות שלנו שיכולות לבוא לידי ביטוי באיברים או מערכות גוף חלשים יותר ולכן גם בנטייה שלנו לפתח בהם מחלות. בנוסף, בלובן העין – החלק הלבן המקיף את הגלגל הצבעוני, מופיעים סימנים המספרים מה קורה כרגע, בזמן אמת, בגוף, אפילו עוד בזמן התהוות המחלה ולפני שהאדם מרגיש סימפטומים המופיעים בגוף בצורה של כאב או בעיה.

השילוב בין שני הכלים האלה – מיפוי הקשתית (אירידולוגיה) ומיפוי לובן העין (סקלרולוגיה) מאפשר לקבל תמונת מצב מאוד ברורה ומדויקת על המצב הבריאותי – איפה כבר קיימת בעיה ולמה היא גורמת ואיפה רק מתחילה להיווצר בעיה. למשל ניתן לזהות מצבים של הצטברות של רעלים במערכת העיכול, של שינויים רקמתים (גידולים למיניהם), של מצב העורקים – האם הם באמת פתוחים והדם זורם ללב כראוי או שהם סתומים ועוד. המדהים בשיטה הזו היא שהסימנים לכל הבעיות האלו מופיעים בעין הרבה לפני שהם באים לידי ביטוי כמחלה בגוף.

שיטה מנצחת

שיטת האבחון דרך העין בה אני משתמשת, מאפשרת לי להתאים טיפול מדויק, ולכן גם יעיל, שמוביל להחלמה מלאה. איך? האבחון מאפשר לי לזהות את הגורם לבעיה ולא לטפל רק בסימפטומים כמו כאבים, פצעים או עצירות. וגורם הבעיה שונה מאדם לאדם – אדם אחד יכול לפתח סימפטומים מסוימים בגלל חוסר איזון הורמונלי ואדם אחר יכול לפתח סימפטומים דומים אבל אצלו הגורם יהיה רמת חומציות גבוהה במערכת העיכול. וכשמזהים במדויק את מקור המחלה אפשר גם לטפל בה ביעילות ולמגר אותה. השיטה עובדת גם כשמדובר במחלות הנחשבות כרוניות ונמשכות שנים וגם במקרים שבהם הרפואה הרגילה לא מוצאת להן הסבר כמו פיברומיאלגיה, מיגרנות ובעיות עיכול. 

לתחום האבחון דרך העין הגעתי בעקבות משבר בריאותי שחוותי וגרם לי להפוך ממטופלת למטפלת. בשיאה של קריירה מוצלחת בתפקידי ניהול בכירים בהייטק חוותי קריסה בריאותית. אין ספור בדיקות וטיפולים מכל סוג לא עזרו ומצבי הבריאותי המשיך להתדרדר עד שגילתי את האירידולוגיה. תוך תקופה קצרה יחסית, מאז שקיבלתי את האבחון ויישמתי את תכנית הטיפול, חל שיפור משמעותי במצבי והחלמתי.
המהפך במצבי הבריאותי גרם לי לעשות גם מהפך בקריירה ושיניתי כיוון – למדתי והתמקצעתי אצל גדולי המומחים בתחום האירידולוגיה והסקלרולוגיה ברחבי העולם. ב- 20 השנה האחרונות אבחנתי וטיפלתי בלמעלה מ-15,000 מטופלים בקליניקה שלי בשיטה שעזרה לי להירפא.

 
והתוצאות ממשיכות לרגש. לקליניקה שלי מגיעים מטופלים שסובלים שנים, הם הלכו לעשרות רופאים, ניסו שיטות ריפוי שונות אבל לא הצליחו להחלים. שיטת האבחון הייחודית שבה אני משתמשת מאפשרת דיוק בזיהוי המקור למחלה ובהתאמה של שיטת הטיפול כדי להגיע לתוצאות שהן לא לפחות מאשר החלמה. יש כאן תקווה לכל מי שסובל מסוגי כאב שונים להגיע לריפוי – פשוט צריך להסתכל עמוק בעיניים.

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר