קליניקה לאירידולוגיה רב מימדית

מדע העוסק בתחום אבחון הקשתית נקרא בשם אירידיולוגיה. הקשתית היא הרקמה המורכבת ביותר בגופנו, ובאמצעות מדע זה ניתן להציץ ולקבל מידע על מצב הבריאות של האדם. כמו כן באמצעות הקשתית ניתן לגלות מה מצבו הנפשי והרגשי של הנבדק. כמו כן ניתן באמצעות אירידיולוגיה להבין מהו המבנה של האישיות של הנבדק, אילו חולשות תורשתיות יש לו, מהו החוזק המבני שלו ועוד. המידע הזה שניתן לדלות מהקשתית הוא מידע בעל ערך עצום שמכיל ממצאים בכל הרבדים. מה גם שאת כל המידע הזה קשה או בלתי אפשרי לדלות בכל שיטת בדיקה אחרת.

אופן הבדיקה

מדע האירידיולוגיה הוא מדע שמאפשר לבחון את מצב הבריאות ואת מצבו הכללי של הנבדק בלי פעולות חודרניות ובלי תחושה של כאבים. הכלים שמשמשים את הבודק הם מיקרוסקופ מתקדם ובמצלמה ייעודית שנועדה לצלם את תמונת העין בהגדלה של פי ארבעים! לאחר ביצוע הצילום של הקשתית תוצג תמונת קשתית, גבול האישון והלחמית על מסך גדול. על פי תמונות אלו יתבצע האבחון.

מהם היתרונות של השיטה?

אבי תורת האירידולוגיה בארצות הברית, ד”ר ברנרד ג’נסן מציג את היתרונות של השיטה:

שיטת האירידיולוגיה מאפשרת בחון את מצב גופו של הנבדק ולתת לו המלצות לשמירה על הבריאות שלו ולמנוע מחלות. למעשה הוא מגדיר את השיטה ככלי לרפואה מונעת. הקשתית מספרת על מחלות עתידיות ועל התפתחות של תהליכים לא רצויים. וזה אומר שבשלב מוקדם מספיק ניתן לתכנן תכנית מונעת שתאפשר לאדם לשמור על עצמו מפני סימפטומים המופיעים בשלב מאוחר בו קשה לעצור את הרכבת ולמנוע את התפתחות המחלה. וזה אומר ששיטה זו מאפשרת לשמור על מצב בריאות תקין ולמנוע הופעה של מחלות שונות במועד.

מידע בריאותי על פי תורת האירידיולוגיה הרב ממדית

מדובר על תחום תיאורטי מדעי שמתבסס על ההבנה כי כל סימן בקשתית לא מספר רק סיפור אחד, אלא כל סימן עשוי לספק מידע במישורים הבאים: נפשי, פיסי, רגשי, סיכון הזמן, סיכון המרחב, במישור הרוחני ועוד. הקשתית שנקראת גם איריס היא למעשה מערכת בסיסית שיש בה סימנים שונים, וכל סימן ניתן לפענח בגוון משמעויות בכל אחד מהמישורים המפורטים מעלה.

מדוע כדאי לפנות לאבחון?

יש כיום מגוון שיטות טיפוליות שנועדו להקל על החיים ולפתור בעיות שונות. טיפול במזותרפיה וטיפול באירידיולוגיה. כיצד נדע מה כדאי ומה חשוב? הרי להשקיע בכל סוגי הטיפול אי אפשרו גם אין טעם. כדאי לדעת שמדע האירידולוגיה הוא מדע ייחודי שכולל בתוכו מידע רב ובעל משמעות כל אדם באשר הוא. וזו הסיבה לכך שיש אנשים לא מעטים שמחליטים לפנות לטיפול ולקל את המידע המשמעותי הזה על החיים שלהם ועל הבריאות שלהם. הם יכולים לשמור על עצמם ולצאת לדרך נכונה יותר לחיים מאושרים.