בעיות בעיכול -

המפתח להחלמה נמצא
בזיהוי המקור לכאבים

איריס גייר נעים להכיר

הי, שמי איריס גייר, אם הגעתם לכאן כנראה שאתם או אנשים הקרובים אליכם סובלים מבעיות עיכול כמו עצירות, נפיחות וגזים, צרבות, ריפלוקס, הליקובקטר פילורי, פטריית קנדידה, טחורים או פיסורה, קרוהן, קוליטיס ועוד….  אתם נוטלים תרופות שונות אשר מקלות על המצב, אולי אפילו מביאות לרגיעה זמנית והפוגה מהכאבים וחוסר הנוחות. לרגע אפילו נראה שהבעיה נפתרה אבל, היא נמצאת שם מפריעה וכואבת מאי פעם. אתם תלויים בתרופות שלא לדבר על תופעות לוואי שמגיעות איתן. ואתם סובלים, סובלים. סובלים מכאבים שלא מרפים. סובלים מעייפות, חוסר חיוניות ותשישות, סובלים מחוסר ריכוז, סובלים מתופעות נוספות שמשבשות לכם את החיים.

לא נמאס לכם כבר? או שאולי אתם חושבים שאין מה לעשות, שאין ברירה אחרת וככה אתם צריכים לחיות, בסבל? 
עד כמה שזה ישמע לכם מוזר או מפתיע, בהחלט יש מה לעשות כדי להיפטר מהסבל והכאבים ולהחזיר לעצמכם את איכות החיים שמגיעה לכם. ולמה אני בטוחה כל כך?  כי ב-22 השנים האחרונות אבחנתי, טיפלתי ועזרתי לאלפי  מטופלים שסבלו מבעיות עיכול שונות. איך? אני מומחית לאבחון בעיות בריאות דרך גלגל העין. מדובר בכלי מדעי המבוסס על מחקרים קליניים בעזרתו אפשר להבין למה אנחנו חולים – מה בדיוק השתבש בגוף שלנו ולמה, ובהתאם לבנות תכנית טיפול הנותנת מענה יעיל ומדויק למצב הספציפי שלכם. שני הדברים האלה ביחד – אבחון מדוייק וטיפול שמתאים לבעיה מאפשרים להגיע להחלמה – להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים. 

נגן וידאו אודות איך אבחון בגלגל העין עוזר במצבים של בעיות עיכול?

מבחן התוצאה

תדמיינו רגע: אתם מתעוררים בבוקר מלאי אנרגיה אחרי לילה שלם שישנתם ברציפות. אתם קמים מהמיטה בקלילות ומתארגנים לקראת היום שלכם – עשיתם את מה שהייתם צריכים לעשות בשירותים במהירות – בלי כאבים ובלי דרמות. אתם מרגישים קלילים ואנרגטיים ומוכנים ליום החדש. אתם מגיעים למקום העבודה שלכם ומרוכזים במטלות היום, הכאבים לא עוצרים אתכם או מפריעים לכם, כי…. לא כואב לכם יותר. היום שלכם זורם בלי צרבות, בלי נפיחויות, בלי תופעות חריגות. הבטן שלכם רגועה ונינוחה. איזו הרגשת הקלה ורווחה. זכיתם להיפטר מהכאבים ולחזור לחיים. לא צריך להשאיר את זה בדימיון, 

זה יכול לקרות גם במציאות.

מאז שהקמתי את מרכז איריס גייר, לפני 22 שנים, אבחנתי וטיפלתי במעל 15,000 מטופלים בגילאים שונים, במצבים שונים ועם מגוון רחב של בעיות בריאותיות. ועדין אני מתרגשת כל פעם מחדש כאשר מטופל או מטופלת שבקושי הצליחו ללכת כשהגיעו לפגישת האבחון חוזרים לחיים חזקים ואנרגטיים אחרי שסיימו את תוכנית הטיפול. במהלך השנים אספנו הרבה עדויות ממטופלים. כאן, תוכלו לראות כמה מהם.

מטופלים מספרים

בעיות עיכול – מעצירות וגזים עד הליקובקטר וקנדידה

אחד הכאבים הנפוצים שתוקפים אותנו הם כאבי בטן. זאת תופעה שכיחה שיכולה להופיע בלי שום התרעה וגם לחלוף כלעומת שבאה. אולם יותר ויותר אנשים סובלים מבעיות וכאבים מטרידים שחוזרים לעיתים קרובות ואף הופכים להיות כרוניים. 2 מכל 5 אנשים סובלים כיום מבעיות במערכת העיכול. זה המון !! אתם כנראה נופלים בתוך הסטטיסטיקה הזו. הרפואה המערבית לרוב מטפלת בבעיות כאלה עם תרופות המיועדות להקל על התסמינים אבל הן לא באמת מטפלות או פותרות את הבעיה. ובהרבה מקרים מדובר על תרופות אנטיביוטיות במינון גבוה. למעשה נטילת תרופות שמטפלות בסימפטומים רק מחמירות את המצב. איך? ניקח לדוגמא מקרה של עצירות כרונית. לרוב במצב הזה המטופל יקבל תרופות שגורמות לריכוך מהיר ואינטנסיבי של הצואה כדי לשחרר אותה ממערכת העיכול (הגוף חייב, חייב להיפטר מהרעלים דרך הצואה). אבל הסיבה לכך שיש עצירות לא טופלה. ולכן היא תופיע שוב, ושוב המטופל ייקח תרופות משלשלות כדי להשתחרר מהעצירות. וכך זה יימשך ויוביל למצב שבו המעיים נחלשות ומתנוונות כיוון שהן כבר לא פועלות כדי לדחוף את הפסולת החוצה והמטופל נעשה תלוי בתרופות המשלשלות.

טיפול נפוץ אחר בבעיות עיכול ובחיידקים הוא בעזרת אנטיביוטיקה. אין ספק שאנטיביוטיקה נלחמת בחיידקים ומחסלת אותם, אבל בדרך גורמת נזק גדול לגוף ולאיברים שונים שבהם חיידקים מאוד חיוניים לתפקוד תקין ולריפוי. במצב חרום יש לה יתרון, אבל במצבים כרוניים – הנזק גדול מהתועלת. לדוגמא פרוטוקול הטיפול הרפואי להליקובקטור פילורי הוא "הטיפול המרובע" הכולל שילוב של 4 סוגי אנטיביוטיקה חזקים. האנטיביוטיקה המאסיבית שניתנת מחסלת גם את החיידקים החיוביים במעיים, מה שגורם להיווצרות של סביבה המעודדת התפתחות של פטרת מסוג קנדידה אלביקנס במעיים ואצל נשים גם בנרתיק ואז מתחיל מעגל קסמים שמוביל שוב לשימוש באנטיביוטיקה לטיפול בפטרת, במידה ומגלים אותה. האנטיביוטיקה מזיקה מאוד גם לכבד.  במקרים רבים ההליקובקטור חוזר, ושוב ניתן טיפול אנטיביוטי חזק. בצורת הטיפול הזו העמידות לחיידק רק עולה ובסופו של דבר היא כבר לא תשפיע עליו.

איך מוצאים את מקור המחלה?

תתארו לכם שהיו מפתחים בדיקה כזאת שמאפשרת לאבחן בדיוק איזו מערכת בגוף שלנו לא מתפקדת טוב והיינו מקבלים דוח מדויק במה צריך לטפל כדי לפתור ביעילות את הבעיות שחוסר התפקוד הזה גורם לגוף? אין ספק שזה כלי חזק ועוצמתי לטפל בבעיות הבריאות והכאבים מהם אנחנו סובלים. מסתבר שיש דבר כזה‼️ רופאים וחוקרים מובילים בעולם גילו שהמידע על מצב מערכות הגוף נמצא אצל כל אחד מאיתנו כסימנים בגלגל העין – בקשתית (הגלגל הצבעוני) ובלובן העין (החלק הלבן שמקיף אותו), והדרך לקבל את המידע הזה היא על ידי פיענוח הסימנים האלה. התחום הזה נקרא מדע האבחון בגלגל העין. זה התחום שבו אני מתמחה ומטפלת ב-22 השנים האחרונות. 

ולמה  כל כך חשוב למצוא את המקור למחלה? כי רק טיפול בסיבה שגורמת למחלה תוכל באמת להביא להחלמה. כל עוד הגורם למחלה נוכח בגוף, הגוף לא יוכל להחלים. לכן חשוב לזהות את הגורם הספציפי אצל כל אחד. בעיות עיכול כוללות מגוון של הפרעות ומחלות המשבשות את תהליך העיכול, שהוא תהליך מורכב גם ככה. אבחון דרך גלגל העין מאפשר לזהות איזו סיבה או סיבות הובילו לבעיות העיכול אצלכם ברמת דיוק מאוד גבוהה ולהתאים לסיבה הספציפית הזאת טיפול ממוקד. לכן גם אפשר להגיע להחלמה. 

מה קורה בפגישת האבחון?

פגישת האבחון היא כרטיס הכניסה שלכם לחיים ללא כאבים. בפגישה אצלם את העיניים שלכם בזוויות שונות במצלמה ייעודית. מדובר בצילום רגיל שאינו מפיץ קרינה ואינו פולשני. את התמונות אני מעלה למחשב ובעזרת תוכנה ייחודית שפיתחתי אפענח את הסימנים השונים בקשתית ובלובן העין ואתן לכם הסבר בשפה בהירה ובגובה העיניים מה גרם להתפרצות הכאבים אצלכם ולמה. בהתאם לממצאי האבחון אציג בפניכם מתווה לתוכנית טיפול המיועדת לטפל במקור לבעיות אצלכם שתעזור לגוף להחלים ולהפסיק לייצר את הכאב שאתם חווים. התוכנית מתמשכת על פני מספר חודשים ומותאמת לצורך ולמצב של כל מטופל. אתם לא נשארים לבד – צוות המרכז מלווה אתכם וזמין עבורכם. במהלך כל התהליך.

בסיום פגישת האבחון – 
תבינו בפעם הראשונה ממה אתם באמת סובלים – מה הגורם האמיתי לבעיות העיכול אצלכם כך שתדעו באופן מדויק במה עליכם לטפל כדי להיפטר מהם אחת ולתמיד.

תעברו אבחון של כלל מערכות הגוף ללא צורך בבדיקות פולשניות, מרובות, או מסוכנות שיחשפו אתם לחומרים או קרינה מיותרים ומבלי להתרוצץ בין עשרות רופאים ומכונים.
תקבלו הצעה לתוכנית טיפול מותאמת ומדויקת לבעיה שלכם, שתוביל אתכם להחלמה, גם אם כבר ניסיתם כל טיפול אחר. כאשר הטיפול ממוקד בסיבה למחלה אצלכם הטיפול אפקטיבי ומוביל לתוצאות.

רוצים להשתחרר מבעיות העיכול ולהחזיר את איכות החיים?
מלאו פרטים כאן בטופס כדי לקבוע פגישת אבחון >>

למי האבחון מתאים:

למי האבחון לא מתאים:

איריס גייר – אירידולוגית מומחית בינלאומית

השילוב בין תחום המומחיות שלי והסיפור האישי שלי מאפשרים לי לטפל ולעזור לאנשים שסובלים מבעיות בריאותיות מגוונות עם דגש על מצבים של סבל מכאבים כרוניים. אני מומחית בינלאומית לאבחון בגלגל העין, תזונה וניקוי רעלים. ב-22 השנים האחרונות אבחנתי וטיפלתי במעל ל-15,000 מטופלים בבעיות בריאות שונות במרכז אותו הקמתי. (כאן תוכלו לראות את הסיפור המלא >>)

לעיסוק בתחום הזה הגעתי אחרי קריירה מבטיחה בתחום ההייטק. בגיל 34, בשיא ההצלחה שלי חוויתי קריסה בריאותית. אין ספור בדיקות וטיפולים מכל סוג לא עזרו לי ומצבי הבריאותי רק המשיך להתדרדר. הרצון למצוא מענה לסבל ולכאבים שלי הובילו אותי לגלות את האירידולוגיה – מדע אבחון בריאותי דרך גלגל העין. תוך תקופה קצרה יחסית מאז שקיבלתי את האבחון ויישמתי את תכנית הטיפול מצבי השתפר פלאים והפכתי ממטופלת למטפלת. התמקצעתי אצל גדולי המומחים לאירידולוגיה והפכתי לחברה בקבוצה של חמשת המטפלים המובילים בעולם.

כיום אני עומדת בראש המרכז המוביל בישראל בתחום האירידולוגיה והטיפולים הטבעיים. אני נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל, הקמתי ואני מנהלת את המכללה לאירידולוגיה ואת חברת COSMICIRIS שפיתוחה את התוכנה המובילה לאבחון אירדולוגי.

שאלות נפוצות

מדע האבחון בגלגל העין או אירידולוגיה הוא תחום מבוסס ומוכח במחקרים קליניים. האבחון הזה מאפשר לפתוח חלון למצב הבריאותי שלנו דרך מיפוי המידע הנמצא בעין ומספק הסבר כולל להבנת מחלות ובעיות מהן אנחנו סובלים, כמו בעיות עיכול שונות. זה תחום מדעי שהתגלה לפני 200 שנים וקיבל עם השנים תמיכה ותאוצה בעקבות מחקרים קליניים ופרסומים מדעיים. המחקרים שפורסמו מראים שבקשתית, החלק הצבעוני של העין קיים מיפוי מדויק של כל מערכות ואיברי הגוף של האדם וניתן לזהות בעזרת הסימנים המופיעים שם את הנטיות הגנטיות שלנו לפתח מחלות, ובלובן העין, החלק הלבן המקיף את הקשתית מופיעים סימנים המעידים על המצב העכשווי של מערכות הגוף. היום מובילים ומפתחים את התחום רופאים וחוקרים בינלאומיים מובילים כמו ד"ר דניאל לו ריטו MD  מאיטליה, ד"ר אלן ג'נסן ודר' לאונרד מלמאור מארה"ב דר' ג'ינו בליפנטה מקנדה, אצלם התמחיתי ואיתם אני ממשיכה לעבוד באופן רציף. 

האבחון שאני מבצעת במרכז שלי מבוסס על פיענוח המידע הקיים גם בקשתית (אירידולוגיה) וגם בלובן העין (סקלרולוגיה) ולכן מאפשר לקבל תמונת מצב מאוד ברורה ומדויקת על המצב הבריאותי – איפה כבר קיימת בעיה, למה היא גורמת ואיפה רק מתחילה להיווצר בעיה. השילוב של שני הכלים האלה מאפשר לקבל מידע בעל ערך רב ולזהות התהוות של בעיות הרבה לפני שהן באות לידי ביטוי כמחלה בגוף.  זאת התמחות ייחודית שאינה נעשית על ידי מרבית האירידולוגים. למדתי והתמחיתי אצל המובילים בתחום הזה ומאז צברתי ניסיון קליני רב של מעל 15,000 מקרים שאבחנתי אצלי במרכז. בנוסף, הכשרתי מאות אירידולוגים בישראל וברחבי העולם ביחד עם דר' דניאל לו ריטו MD, מוביל חקר האירידולוגיה בעולם. עם הידע העשיר שצברתי פיתחתי תוכנה ייחודית שתומכת במחקרים של גדולי החוקרים באירידולוגיה ולובן העין בעולם: דר' לו ריטו, דר' אלן גנסן ודר' לאונארד מלמאור. 

כדי לאבחן את הבעיה אני עורכת בדיקה פשוטה שאינה פולשנית ואינה כואבת. אין צורך בהכנה מוקדמת וניתן לבצע אותה בכל זמן. אני מצלמת את העיניים בעזרת מצלמה מיוחדת הנותנת לי תמונה ממוקדת ומוגדלת שלהן. התמונות מאפשרות לי לראות את הסימנים הטמונים בעין בהגדלה וברזולוציה גבוהה. 

פגישת האבחון אורכת כשעה, במהלכה אני מפענחת את המידע המופיע בקשתית ובלובן העין שלכם אחרי שאני מצלמת אותן, ומסבירה לכם את המקור לכאבים החזקים מהם אתם סובלים. אני מאמתת ומשלבת גם מידע רפואי נוסף מבדיקות הדם שלכם. לאחר שהמקור לבעיה נמצא, אני מציעה לכם תוכנית טיפול המתאימה לסיבה שהביאה להתפרצות בעיות עיכול אצלכם אשר מיועדת לטפל ולפתור את אותה הבעיה. 

פענוח הממצאים המופיעים בגלגל ולובן העין שלכם נעשה במקום. בסיום פגישת האבחון תצאו עם מידע ברור למה אתם סובלים מבעיות עיכול  – מה המקור למצב הגופני שלכם, איזה מערכת או מערכות גוף אצלכם חלשות וצריכות טיפול ומה עליכם לעשות כדי לשקם אותן ולהיפטר מהכאבים. 

במידה ותרצו שאעזור לכם לטפל בבעיה, אבנה עבורכם תוכנית טיפול מותאמת אישית המבוססת על המידע שעלה באבחון. משך התוכנית 3 חודשים לפחות. במהלך התקופה הזו אתם לא נשארים לבד – יש לכם למי לפנות לעזרה ותמיכה בתהליך. אני והצוות שלי מלווים אתכם לאורך כל הדרך. 

לא. בתחילת הפגישה תמלאו שאלון על מצבכם הבריאותי. הביאו אתכם בדיקות דם עדכניות ובדיקות רפואיות רלוונטיות במידה וביצעתם כאלה. 

מרכז איריס גייר ממוקם במושב זכריה שליד בית שמש. ב-Waze: התאנה 139 מושב זכריה או "איריס גייר". 
בתחבורה ציבורית ניתן להגיע עם רכבת או אוטובוס עד לבית שמש ומשם במונית (נסיעה שאורכת כ- 10 דקות).

מטופלים שונים יכולים לסבול מאותו סימפטום כמו עצירות למשל, אבל אצל כל אחד מהם הסיבה שונה. כאשר מזהים את הסיבה שגורמת לעצירות אפשר לטפל בה בצורה ממוקדת ולחסל אותה, אחרת מטפלים שנים בסימפטומים ולא מגיעים לתוצאות. חשוב לזכור שהסימפטום=עצירות הוא לא הבעיה האמיתית, הוא התוצאה של הבעיה – אותה צריך לזהות ובה צריך לטפל כדי להגיע להחלמה.  כאן אני מסבירה את זה בסרטון >>

טיפולים, טובים ומתקדמים ככל שיהיו, אם הם לא מטפלים בסיבה לכאבים אצלכם, הם לא יעזרו. נקודה. לכן מאוד חשוב דבר ראשון לאבחן את הסיבה, את המקור לכאב ולהתאים את הטיפול לסיבה הספציפית הזו.

במשך השנים בהם אני מטפלת בחולים פגשתי אין ספור אנשים שגם אחרי 10 או 15 שנים של סבל וכאבים הצליחו להחלים מבעיות עיכול שונות, פיברומיאלגיה, מיגרנות ובעיות אחרות תוך מספר חודשים. נשמע דמיוני? המציאות מראה שכאשר מאבחנים נכון את המקור למחלה ומתאימים לה טיפול נכון מתקבלות תוצאות אפקטיביות. חשוב לי להדגיש שלא מדובר ב"גלולת פלא" אלא ביישום קפדני של תוכנית הטיפול. המפתח לריפוי נמצא בידיים שלכם – תוצאות הטיפול תלויות בהתמדה שלכם ליישם את ההמלצות שהותאמו לכם על פי האבחון שלי.

מטופלים מספרים

שאלות נוספות? אנחנו זמינים

או השאירו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

האתר משווק ומתוחזק ע"י סוכנות דיגיטל בידול

רוצים לקבוע פגישת אבחון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לפני שעוברים לווטסאפ, נשמח בבקשה שתשאירו פרטים

מרכז איריס גייר שולח חיבוק חם ואוהב לכל עם ישראל

עקב המצב, פתחנו מרכז נוסף לפגישת אבחון עם איריס גייר במרכז הארץ (אזור גוש דן)
כמו כן ממשיכים לקבל גם במושב זכריה אזור בית שמש.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולתאם פגישת אבחון בטלפון

ומאחלים לכולם בריאות איתנה ובשורות טובות.

מוכנים להפסיק לסבול ?

למידע על טיפולי הקליניקה
מלאו פרטים בטופס