בעיות כלליות

סובל מבעיה רפואית שלא אותרה סיבתה? הטיפול הרפואי איננו משפר את מצבך הבריאותי? אבחון באמצעות אירידיולוגיה רב-מימדית יסייע לך לדעת מהו מצב בריאותך, לאתר ולטפל בשורש הבעיה למחלות קיימות ולמנוע התפתחות של מחלות חדשות

 

בעיות כלליות

סימנים בגלגל העין (הקשתית) יכולים להעיד על מצבך הבריאותי ועל הפוטנציאל הגנטי שלך לפתח מחלות. מיפוי גלגל העיניים (אירידיולוגיה), מהווה כלי אבחוני למקור התפתחות מחלות ולסימפטומים של מחלות שטרם נמצא להן הסבר בבדיקות שונות. אירידיולוגיה נחשבת למדע המגובה במחקרים קליניים ובאירופה וארה”ב היא מוכרת ככלי אבחוני מדעי, לצד בדיקות של הרפואה הקונבנציונאלית.

צפו באיריס גייר מסבירה על יכולות מדע האירידולוגיה באבחון בעיות בריאות שונות , ויצירת תוכנית טיפולית, לטיפול אמיתי בשורש הבעיה:

העיניים כראי הגוף

גדולי הדורות, בכל הזמנים, השקיפו בסקרנות רבה אל גלגלי עיניו של האדם, בחפשם תשובה לשאלה – מה מסתתר, ומה ניתן לגלות שם, בתוך מה שהוגדר כ”ראי נפשו של האדם”?  גם המדע המודרני, החל מן המאה ה- 19  החל לחקור ולגלות הוכחות לכך שסימנים שונים, המופיעים במיקומים שונים על פני גלגל העין, מסבירים באופן מדויק את מצבו הבריאותי של האדם ועל מקור הבעיות מהן הוא סובל.

האירידולוגיה מאפשרת להגיע לרמת אבחון מעמיקה שמנחה את המטפל למיקוד במקור הבעיה, ולא בסימפטומים ומיקום הכאב. צבע ומבנה הקשתית מספקים מידע על הפוטנציאל הגנטי שלך להתפתחות מחלות, על מצבך הבריאותי, על מחלות בשלביהן ההתחלתיים ואף מחלות מסכנות חיים כדוגמת סרטן, מחלות לב וכלי דם. כך מתאפשרים התאמת טיפול מדויק להחלמה וגילוי מוקדם של בעיות בריאות עוד לפני שהמטופל מרגיש כל כאב.

בעולם הרפואה שואפים רופאים ומטפלים למצוא שיטות אבחון, שיציפו את בעיות הבריאות זמן רב לפני הופעת המחלה. ברור שככל שנקדים לאתר בעיות בריאות ולהבינן, נצליח לתת טיפול יעיל יותר. מחלות רבות מתחילות להתפתח בגופינו הרבה שנים לפני הופעת סימפטומים וכאבים שונים. אנו הולכים לרופא ואז מתחילה מסכת של בדיקות שונות במטרה לאתר את הבעיה, ועדין לא מצליחים להגיע להבנה פתולוגית לגבי הסימפטומים עליהם מתלונן המטופל ולא מצליחים לפתור את הבעיה.

התשובה נמצאת בחלק הלבן של העין המקיף את הקשתית. אבחון לובן העין הוא מדע הנקרא סקלרולוגיה (SCLEROLOGY), המבוסס על פענוח סימנים וצבעים בלובן העין, ומספק תמונה מקיפה על מצב בריאותך בהווה. סימנים אלו מסבירים באופן מדויק בעיות בריאות, כאבים וחוסר איזון בריאותי, לדוגמא היצרות של עורק הצוואר או עורקים כליליים, סיכון להתקף לב או שבץ מוחי או  בעיות במערכת העיכול (כבד, מעיים, לבלב, וושט). טפילים, פטריות, בעיות חילוף חומרים ועוד. איתור הגורמים למחלות ממוקד מאד, לדוגמא, במערכת העיכול ניתן לזהות בעיות כגון: הצטברות רעלים שעוברים דרך הלימפה לאיברים שונים בגוף, נטייה לחומציות גבוהה בקיבה, חוסר באנזימי עיכול, נטייה לפתח פטריית קנדידה, טפילים וחוסר איזון של הפלורה במעיים (החיידקים הטובים).

היתרון הגדול של אבחון לובן העין הוא שניתן לגלות מידע על בעיות בזמן ההתהוות שלהן עוד לפני שהמטופל מרגיש בסימפטום כלשהו. אבחון זה הוא כמו סריקה כוללת של כל מערכות הגוף.

אבחון פיברומיאלגיה בגלגל העין

איריס גייר –  מומחית בינלאומית באבחון בגלגל העין ובלובן העין.

במהלך 18 שנים בהן צברתי ניסיון רב בתחום האבחון בגלגל העין באמצעות אירידיולוגיה וסקלרולוגיה, אבחנתי וטיפלתי באלפי מטופלים. אני מטפלת בחולים עם מחלות ובעיות רפואיות מגוונות כגון: במערכת העיכול (כדוגמת עצירות ופטריית קנדידה), מיגרנות וכאבי ראש מסוגים שונים (כדוגמת מיגרנה עם אאורה), פיברומיאלגיה וכאבים כרוניים, דלקות מפרקים, מחלות עור שונות (כדוגמת: פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס -אסתמה של העור, וסבוריאה). כמו כן בחולים עם אלרגיות שונות, אסתמה, תשישות כרונית, השמנת יתר, סוכרת, רמה גבוהה של כולסטרול ושומנים בדם, יתר לחץ דם, בעיות פריון.

האבחון שאני מבצעת מאפשר לקבל מידע מעמיק על מצבך הבריאותי, גם במקרים בהם בדיקות קונבנציונליות כגון: דם, שתן, צואה, , CT ואולטרה סאונד לא הצביעו על ממצא כלשהו.

כמו במקרה של מר מרדכי זמיר סבל תקופה ארוכה מזרמים ביד שמאל וכאבים חזקים בכפות הרגליים בזמן הליכה. הוא עבר סדרת בדיקות שכללה א.ק.ג ובדיקת לב במאמץ (ארגומטריה) מספר פעמים ולאחר שהתייעץ עם 3 פרופסורים לקרדיולוגיה נאמר לו שאין לו כל בעייה בכלי דם ולב. באבחון ראיתי סימנים בלובן העין, שהצביעו על חסימה חמורה בעורקים הכליליים (העורקים שמזרימים את הדם ללב). ממצא זה מסביר היטב את הסימפטומים עליהם מרדכי התלונן. מאחר והמצב נראה חמור ביותר המלצתי למרדכי לגשת בדחיפות לבית החולים. בבית החולים ביצעו בדיקות מעמיקות יותר (מיפוי לב) שאישש את הממצא בלובן העין ומוטי עבר ניתוח מעקפים דחוף שהציל את חייו.

מקרה נוסף של אשה שסבלה מכאבי תופת בברך ימין במשלך שנה וחצי, בדיקות CT וMRI בברך, ובדיקות דם לא הראו כל ממצא. באבחון לובן העין הראה בעיה בכליה הימנית. ממצא זה אושש לאחר מכן בבדיקת אולטרסאונד. במקרה זה מקור הכאב היה בכליה, למרות שהכאב הופיע בברך.

ממטופלת למטפלת בשליחות

לתחום האירידיולוגיה והרפואה הטבעית הגעתי לאחר שבגיל 34 , בתקופה בה הייתי מנהלת בכירה באחת מחברות ההייטק המובילות בישראל, הופיעו אצלי בעיות רפואיות וסימפטומים שלא נמצא להן הסבר רפואי, גם לאחר אינספור בדיקות שעברתי וביקורים אצל מספר רב של רופאים. סבלתי מעייפות, חוסר ריכוז, נשירת שיער, עצירות ועלייה במשקל.

לאחר שנואשתי ממציאת טיפול לבעיות הרפואיות שגרמו לפגיעה משמעותית באיכות חיי ולפגיעה בתפקוד, החלטתי לפנות לתחום הרפואה הטבעית. עברתי אבחון אירידיולוגי וניקוי רעלים, בעקבותיו  התחלתי לחקור את הנושא והגעתי לקליניקה של ד”ר Jensen Bernard בארה”ב, הנחשב למוביל באבחון אירידיולוגי ובתחום הרפואה הטבעית בשיטות ייחודיות אותן פיתח במשך 60 שנות מחקר. לאחר שאבחנו כי בעיות הבריאות שלי נבעו מהצטברות רעלים במערכת העיכול והנחו אותי כיצד לטפל בעצמי, חל שיפור משמעותי במצב בריאותי. אז גמלה בליבי ההחלטה לשנות את הקריירה המצליחה בתחום פיתוח תוכנה ולנסוע לארה”ב ללמוד במרכז של ד”ר ג’נסן כיצד לסייע לחולים לפתור את בעיות בריאותםבהמשך למדתי אירידיולוגיה באיטליה אצל ד”ר דניאל לו ריטו, רופא המוביל את חקר האירידולוגיה ברמה העולמית.

עם השנים, בנוסף להיותי מאבחנת ומטפלת, הוסמכתי להיות מדריכה ועד היום הכשרתי כבר מאות מטפלים בארץ ובעולם. בנוסף, אני נציגתו בישראל של האיגוד הבינלאומי לאירידיולוגיה (IIPA ).

כיצד אני מבצעת את האבחון האירידיולוגי?

בשלב ראשון אני מצלמת את גלגל העין ולובן העין, עם מצלמה ומיקרוסקופ מקצועיים, ברזולציה גבוהה. את הצילומים אני מעלה על מסך המחשב ומפענחת את הסימנים השונים. בתום האבחון אני מתאימה טיפול אישי לבעיות שזיהיתי. הטיפול מותאם לכל מטופל על פי ממצאי האבחון ונועד לטפל במקור הבעיה, ולפתור אותה.

הטיפול מותאם לפי מקור הבעיה, גם אם מספר אנשים סובלים מאותו סימפטום או מחלה לדוגמא: 3 מטופלים שסבלו מאסתמה, טופלו באופן שונה. אצל הראשון מקור הבעיה היה הצטברות ליחה במערכת העיכול שנובעות מחומציות גבוהה, אצל השני היצרות בדרכי הנשימה ואצל השלישי לחץ נפשי שהתבטא בקוצר נשימה. הטיפול הקונבנציונאלי שהוצע להם היה זהה לכולם: טיפול בסטרואידים באמצעות משאף. הטיפול שהתאמתי להם היה שונה עבור כל אחד מהם. וממוקד במקור הבעיה.

עד היום, עזרתי לאלפי אנשים חולים שנואשו מלמצוא פתרון, להחלים ולחזור לחיים מלאים.

אני מרגישה שזו השליחות שלי ואשמח לעזור גם לכם.

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר 

מוכנים להפסיק לסבול ?

למידע על טיפולי הקליניקה
מלאו פרטים בטופס

מרכז איריס גייר שולח חיבוק חם ואוהב לכל עם ישראל

עקב המצב, פתחנו מרכז נוסף לפגישת אבחון עם איריס גייר במרכז הארץ (אזור גוש דן)
כמו כן ממשיכים לקבל גם במושב זכריה אזור בית שמש.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולתאם פגישת אבחון בטלפון

ומאחלים לכולם בריאות איתנה ובשורות טובות.

רוצים לקבוע פגישת אבחון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: