טיפול באלרגיות

סובל מאלרגיות? תופתע לגלות שברב המקרים הסיבה לכך היא חולשה של המערכת החיסונית שבמעיים קרא עוד על האבחון שיאתר מה גורם להתעטשויות ולדמעת, לנזלת המציקה, לגרד בעיניים ובעור, לקוצר הנשימה ואפילו לאסתמה.

טיפול באלרגיות

תגובה אלרגית הינה ביטוי לחולשה של המערכת החיסונית אשר מגיבה דווקא ביתר למחולל האלרגיה (אלרגן) שיכול להיות אבקני פרח מסוים, אבק, קרדית הבית (יצור זעיר המתרבה באבק הבית הנמצא במזרנים, וילונות, שטיחים ומצעים) וחומרים או מזונות שונים להם אנו נחשפים דרך מגע בעור או דרך חדירתם למערכת הנשימה.

מדוע אדם אחד יגיב בפרץ של התעטשויות, דמעות ואדמומיות בעיניים, נזלת כרונית וקוצר נשימה בעונת האביב, כאשר הפריחה נמצאת בעיצומה ואדם אחר לא יגלה כל תגובה אלרגית גם בטיול בשדה פרחים? או מדוע חשיפה לחומר/מזון מסוים תגרום לאדם אחד להופעת פריחה על העור ולקוצר נשימה ובמקרים הקשים עד לחנק?  

הרקע לאלרגיה הינו שילוב של תורשה וחולשה של המערכת החיסונית. החשיפה לאלרגנים גורמת לתהליך דלקתי ולכיווץ רקמת שריר כמו שרירי מערכת הנשימה. בתגובה לכך תגיב מערכת החיסון בהפרשת יתר של חומר שנקרא היסטמין.

טיפול תרופתי נגד התרופה האלרגית (באמצעות אנטי היסטמינים) יפחית מעוצמת ההתקף האלרגי באופן רגעי, אולם ברגע שתיחשף שוב לאלרגנים, תחווה שוב ושוב התקפים אלרגיים.

האם יש פתרון למניעת ההתקפים האלרגיים הבאים? האם ניתן להפסיק את התגובה העוצמתית של מערכת החיסון בחשיפה לאלרגנים?

איריס גייר על פתרון לבעיות אלרגיה בוואלה פמילי גייד

טיפול באלרגיות באמצעות אבחון בגלגל העין יגלה את המקור לתגובה האלרגית או לאסתמה

באבחון בגלגל העין ניתן לגלות מהו הפוטנציאל הגנטי שלך לפתח תגובה אלרגית ומהו המקור בגוף שגורם לתגובת היתר של המערכת החיסונית לאלרגנים.

איריס גייר, מומחית באבחון באמצעות הסתכלות על סימנים המופיעים בעין ומשקפים את מצב הבריאות של האדם (אירידיולוגיה וסקלרולוגיה) , מאתרת את הגורם להתפתחות הבעיה הבריאותית.

 
אבחון פיברומיאלגיה בגלגל העין

מניסיונה הרב של איריס בטיפול במאות מטופלים הסובלים מאלרגיות ו/או מאסתמה, המקור לתגובה האלרגית הינו בחוסר איזון במערכת העיכול, המהווה כ- 60% ממערכת החיסון של הגוף. חוסר איזון במערכת העיכול יכול להתבטא בסיבות כגון: רמה נמוכה של חיידקים טובים במעיים (פלורה של המעיים), הצטברות של רעלים במעיים, רמת מלחים גבוהה, הצטברות ליחה או פטריית קנדידה שעלולה להפר את האיזון במעיים ולגרום לאלרגיות. החשיפה לאלרגנים תתבטא בתגובה אלרגית היות שמערכת העיכול אחראית בין השאר לרמה החיסונית של הגוף.
בהתאם לממצאי האבחון, יינתן טיפול לאיזון ולניקוי מערכת העיכול וכך תתחזק הרמה החיסונית של הגוף.

כמו במקרה של איטה קופמן, שהטיפול במערכת העיכול כדי לפתור את בעיית העצירות הכרונית ממנה סבלה, הביא גם למיגור האלרגיה: “הגעתי אל איריס על מנת להקל על בעיית העצירות שלי, אבל מאז לא רק בעיית העצירות נפתרה….. נעלמו כלא היו תופעות האלרגיות העונתיות. אל תהססו! השינוי נמצא אצל כל אחד ואחת מאיתנו… עם עזרה והכוונה של איריס המדהימה תזכו גם אתם להיוולד מחדש. “

מירב בן ישי שסבלה מאלרגיה אביבית מתארת:

“כל שנה בערך בתקופת האביב סבלתי מפריחה מציקה ומגרדת בעור. ניסיתי למרוח את כל סוגי הקרמים הקיימים, ביקרתי אצל רופאים כולם אמרו שאין מה לעשות זה עונתי, יעבור, יחזור וימשיך כמו גלגל, בינתיים יש קרמים שמקלים. כשהגעתי לאיריס היא אבחנה שיש לי בעיה שמשפיעה על האלרגיות. אחרי הטיפול אצלה נעלמו לי כל האלרגיות שהיו מקשות על חיי בחילופי העונות”.

איריס עוסקת באבחון באמצעות גלגל העין מזה 18 שנים והגיעה לתחום לאחר שחלתה ולא נמצא שום הסבר קליני לסימפטומים מהם סבלה. לאחר שנואשה ממציאת הגורם למחלה וממציאת הטיפול המתאים, עברה אבחון אירידיולוגי ובהמשך לאבחון קיבלה טיפול שפתר את בעיות הבריאות מהן סבלה. בעקבות המקרה הפרטי שלה החליטה ללמוד ולהתמחות אצל המומחים המובילים בעולם: ד”ר דניאל לו-ריטו מאיטליה, ד”ר בלינפנטה מקנדה ובמרכז של ד”ר ברנרד ג’נסן בארה”ב.   

את האבחון האירידיולוגי מבצעת איריס על ידי צילום העין במצלמה ומיקרוסקופ ייעודיים בעלי רזולוציה גבוהה ובעזרת תוכנת מחשב מתקדמת שיזמה את פיתוחה בשיתוף עם החוקרים המובילים בתחום מרחבי העולם.

אם גם אתה סובל מאלרגיה ו/או מאסתמה, אבחון בגלגל העין יאתר מהו מקור הבעיה ומהו הטיפול המתאים על פי תוצאות האבחון.

 

טיפולים נוספים בקליניקת איריס גייר 

סגירת תפריט

מוכנים להפסיק לסבול ?

למידע על טיפולי הקליניקה
מלאו פרטים בטופס