Home » בלוג » מאמרים מקצועיים » סובלים מבעיה בריאותית? סוד הבריאות נמצא בגלגל העין

סובלים מבעיה בריאותית? סוד הבריאות נמצא בגלגל העין

סוד הבריאות נמצא בגלגל העין

זה לא סוד שאחוז גבוה מהאוכלוסיה סובל מבעייה בריאותית אחת לפחות. הנפוצות ביותר הן  עצירות, מיגרנה, סכרת, כולסטרול גבוה, פיברומיאלגיה, דלקת מפרקים, לחץ דם גבוה.

איריס גייר על אבחון לובן העין סקלרולוגיה

אנשים אלה מופנים לבצע בדיקות אך לא תמיד מוצאים התאמה בין הכאבים והסימפטומים השונים לבין תוצאות הבדיקות. ואז אנשים מוצאים את עצמם בסבב של בדיקות נוספות  שלא תמיד מעלות ממצא כלשהו וזמן יקר אובד.

במקרה שנמצאה הבעיה, הרופא מתאים טיפול תרופתי אשר מפחית את הסימפטומים אך לא תמיד מוביל להחלמה מלאה. כמו כן, שימוש בתרופות באופן קבוע יכול לגרום גם לתופעות לוואי שונות ונזק לאיברים ומערכות גוף שונות.

אני רוצה להציג לכם את שיטת האבחון בלובן העין (ובאנגלית SCLEROLOGY), המבוססת על מחקרים קליניים.   אבחון לובן העין הוא מדע של פענוח סימנים בחלק הלבן, שנמצא מסביב לגלגל הצבעוני של העין, לאיתור מדויק של הגורמים להתפתחות בעיות בריאות שונות ושל סימפטומים שטרם נמצא להם הסבר בבדיקות אחרות.

אבחון לובן העין לא פולשני ונעשה על ידי צילום העין במצלמה ייעודית או במיקרוסקופ והעלאת התמונות לצג מחשב ופענוחן.

אבחון לובן העין מאפשר גילוי מוקדם של בעיות בריאות

יתרון משמעותי וחשוב נוסף באבחון לובן העין הוא גילוי מוקדם של בעיות בריאות. בעולם הרפואה ידוע שזהו המפתח להצלחה בריפוי בעיות בריאות ומחלות קשות בפרט.

כשמרגישים כאב או סימפטום זהו מצב שבו הגוף מאותת לנו על בעייה בריאותית, אך קיימים מקרים רבים בהם אנו לא מרגישים דבר ובכל זאת כבר מתפתחת בעייה בגופינו. בשלב מאוחר יותר נתחיל להרגיש כאב או סימפטום כלשהו אך במקרה הרע הגוף ישלח איתות רק בשלב קריטי, שבו ריפוי כבר יהיה בעל סיכוי נמוך.

אבחון לובן העין מספק מידע משמעותי מאחר וניתן לאתר בעיות בריאות עוד בהתהוותן ולפני שהאדם בכלל חש סימפטום כשלהו.

אציג לכם מספר דוגמאות של מטופלים דרכם ניתן לראות את החשיבות של האבחון בלובן העין וכיצד הוא מוביל לריפוי בעיות בריאות שונות עד להצלת חיים.

מטופל שהרגיש זרמים ביד שמאל וכאבי תופת ברגליים, ביצע בדיקות דם, א.ק.ג. וארגומטריה. לאחר שהתוצאות חזרו תקינות, נשללה האפשרות שקיימת בעיית כלי דם ולב.

באבחון לובן העין התגלה המקור לסימפטומים עליהם דיווח ונמצא כי הוא סובל מחסימה טוטאלית של העורקים הכליליים. תוצאות האבחון הראו שהוא בסכנת חיים והוא עבר ניתוח מעקפים דחוף שהציל את חייו.

אצל מטופלת אחרת שסבלה מהתקפי מיגרנה במשך 10 שנים, לובן העין הראה על הצטברות גבוהה של רעלים במעי הגס. רעלים אלו עוברים מהמעי דרך מחזור הדם למוח וגורמים להתקפי מיגרנה. טיפול במקור הבעיה הוביל לריפוי בעיית המיגרנה ולהחלמה.

מקרה מעניין נוסף היה אצל מטופלת שסבלה כשנה וחצי מפיברומיאלגיה והיתה במצב של חוסר תפקוד, קושי בהליכה והנעת הזרועות וכאבי תופת בשרירים. האבחון בעין הראה שמקור הבעיה היה בהצטברות רעלים באזור המוח המוארך אשר אחראי על העברת מסרים לשרירים. טיפול במקור הבעיה הוביל להחלמה.

אבחון בלובן העין: פריצת דרך לאיתור מקור בעיות הבריאות

האבחון בלובן העין עוזר להבין את הסיבה לתלונות שמציג המטופל, מספק מידע רב ערך על מקור הבעיה הבריאותית ומאתר בעיות בריאות עוד בהתהוותן.

אם אתם סובלים מבעיה בריאותית ומחפשים פתרון תתחילו מלהסתכל בחלק הלבן של העין.

למידע נוסף לחצו כאן >>

תוכן עניינים

הפסיקו לחיות בכאב
צרו איתי קשר

שאלות נוספות? אנחנו זמינים

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

האתר משווק ומתוחזק ע"י סוכנות דיגיטל בידול

מוכנים להפסיק לסבול ?

למידע על טיפולי הקליניקה
מלאו פרטים בטופס

רוצים לקבוע פגישת אבחון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לפני שעוברים לווטסאפ, נשמח בבקשה שתשאירו פרטים

מרכז איריס גייר שולח חיבוק חם ואוהב לכל עם ישראל

עקב המצב, פתחנו מרכז נוסף לפגישת אבחון עם איריס גייר במרכז הארץ (אזור גוש דן)
כמו כן ממשיכים לקבל גם במושב זכריה אזור בית שמש.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולתאם פגישת אבחון בטלפון

ומאחלים לכולם בריאות איתנה ובשורות טובות.